Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Co tydzień powtarzam sobie, że to jest ten moment aby pójść nad mniejszą rzekę ze spławikiem. Coś nie mam silnej woli ze względu na Odrę. Kiedyś traktowałem łowienie na niej równorzędnie z innymi rzeczkami, kanałami czy wodami stojącymi. Od ponad roku mam inaczej, ciągnie mnie strasznie główna Odra, nie umiem się oprzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ciepło, deszczowo, wiosennie, wstępnie umówiłem się na niedzielę, ale będzie pi... Więc nadal stop z rybami🥱🥱🥱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Splot napisał(a):
  • Co tydzień powtarzam sobie, że to jest ten moment aby pójść nad mniejszą rzekę ze spławikiem. Coś nie mam silnej woli ze względu na Odrę. Kiedyś traktowałem łowienie na niej równorzędnie z innymi rzeczkami, kanałami czy wodami stojącymi. Od ponad roku mam inaczej, ciągnie mnie strasznie główna Odra, nie umiem się oprzeć.

też bym się nie oparł oryginalnej rudej, ale już nie robią takich. ja jestem chory jak co drugi wypad nie zaliczę nowej miejscówki czy innej rzeczki. odstaw czarnule i poszukaj rudej😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PawelL napisał(a):

Jadymy jutro do Grębowa! 

@elvis moja Kasiula powiedziała że jesteśmy poje..ni!

Potraktujcie ten post jako przyznanie się do winy.

Jestemy!

ma rację. dla mnie to jest komplement jak mi Ewa tak powie. kurde tylko Ona nie przeklina🤘 i muszę sobie przetłumaczyć na język polski😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, christhof70 napisał(a):

ma rację. dla mnie to jest komplement jak mi Ewa tak powie. kurde tylko Ona nie przeklina🤘 i muszę sobie przetłumaczyć na język polski😁

Synek, a jak ze zdrowiem, plecy, reumatyzm etc? Po tylu razach w tamtym roku trochę zdychalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Synek, a jak ze zdrowiem, plecy, reumatyzm etc? Po tylu razach w tamtym roku trochę zdychalem. 

no plery cienko, ale coś mnie ciśnienie skacze i pukawa prztyka, a już jak jest gwałtowna zmiana ciśnienia w powietrzu to lipa straszna. w końcu chyba polezę do knowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, christhof70 napisał(a):

w końcu chyba polezę do knowała.

Chyba ino po to, aby na ryby więcej łazić 🥃🥃🥃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowisko Komercyjne "wapnica" 

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy sezon wędkarski na łowisku od 14.04.2023 od 18.00. Zapraszamy do rezerwacji stanowisk w wiadomości lub telefonicznie.

Kurde jak żyć panie, jak żyć .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...