Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, PawelL napisał(a):

@Grzes77 o czym zapomniałem?:

2023,09,6-10 zlot fundacji "dla ryb"

2023,09,24 Hayabusa na Jagodnie, a to jednodniowe drużynowe?

2023,10,14-15 Okręg na Jagodnie, 

 

Może byśmy na Jagodno na klasyku potrenowali/

 

I takie coś, że o ile jestem dobry technicznie w łowieniu jestem w miarę dobry, to o zanętach nic nie wiem i będę potrzebował pomocy.

09.09.2023 to niestety mam wesele u siostry ciotecznej mojej żony, do tego 10 są zawody spławikowe w kole, na które chyba nie pójdę, no chyba że zrobię hardcorowo i prosto z wesela mnie ktoś zawiezie na zawody, ale to raczej nie możliwe. O weselu dowiedziałem się dwa tygodnie temu.

24.09.2023 Hayabusa, tak jeden dzień, Jagodno, feeder styl dowolny, klasyk lub method feeder, dozwolone nęcenie spombem.

14-15.10.2023 obowiązkowo eliminacje. 

Ja będę na wszystkie "wyjazdówki" zabierał brata, bo już nie ten wiek, by targać to wszystko, w nagrodę na treningi zabiorę o 2 wędki więcej, by i on sobie połowił.

Zanęty się ogarnie, nawet lepiej, weźmiemy Artura i zrobię jeszcze inne zanęty niż "Bida Premium", chociaż jestem przekonany, że ona tam się najlepiej sprawdzi 😉😁🍻🍺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grendziu napisał(a):

W piątek gdy jest zlot muszę jechać na Wesele do Gorzowa, na razie powiedziałem, że nie jadę...💩

Pojedziesz, pojedziesz to są nieprzewidziane sytuacje, no chyba, że to znajomi.

 

@PawelL trzeba pojechać na trening, ale to może w następny weekend po zlocie i weselu, na które się wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Grzes77 napisał(a):

Pojedziesz, pojedziesz to są nieprzewidziane sytuacje, no chyba, że to znajomi.

 

@PawelL trzeba pojechać na trening, ale to może w następny weekend po zlocie i weselu, na które się wybieram.

Do Szwecji też pojechałem, a było wesele rodzinne na 200 osób w tym czasie 😛😛😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, PawelL napisał(a):

Ważne żeby @ArekH

Plan jest być jak najbardziej. Jedynie firma, czyli nie udzielenie wolnego może mnie zatrzymać, a trochę się martwię bo ostatnie tygodnie nie wygląda to dobrze. Do końca miesiąca się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...