Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, Splot napisał(a):

I co? Jak zawsze, woda w górę o 1m, nie da się łowić. Może zaporówka jest puszczona zobaczę.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Warta też bardzo wysoka, korci mnie na ryby na maksa...

Nie chce ktoś pojechać do Hiszpanii na okonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2024 o 19:46, Splot napisał(a):

I co? Jak zawsze, woda w górę o 1m, nie da się łowić. Może zaporówka jest puszczona zobaczę.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Ja jeszcze karty nawet nie opłaciłem. Musiałem opału dokupić w tym miesiącu, ale w lutym już poczynię opłatę. Prawdą jest co @Grendziu  pisze że rzeka wysoka, a na Warcie chciał bym otworzyć sezon bo blisko. Zazdraszczam @christhof70  samozaparcia. Facet chyba nawet w kałuży rybę złowi. 3 tydzień zapalenie krtani mnie rozwala ale zmobilizowałem się do medyka i mam antybiotyk. Jak na razie, układam sobie haki w pudełku. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał(a):

Ja jeszcze karty nawet nie opłaciłem. Musiałem opału dokupić w tym miesiącu, ale w lutym już poczynię opłatę. Prawdą jest co @Grendziu  pisze że rzeka wysoka, a na Warcie chciał bym otworzyć sezon bo blisko. Zazdraszczam @christhof70  samozaparcia. Facet chyba nawet w kałuży rybę złowi. 3 tydzień zapalenie krtani mnie rozwala ale zmobilizowałem się do medyka i mam antybiotyk. Jak na razie, układam sobie haki w pudełku. 

Obyś był zdrowy do targów 🍺🍺🍺

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Obyś był zdrowy do targów 🍺🍺🍺

Planuję być. Tęskni mi się za waszymi mordkami. Ale chyba dopiero w sobotę mi się uda. Walczę jeszcze o piątek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że w sobotę wyląduje na ciepłej wodzie na kanale w Połańcu. Koledzy z Tarnobrzeskiego organizują zawody charytatywne i dostałem zaproszenie.
Nie mam zielonego pojęcia jak tam łowić.
A póki co męczyłem lokalne zbiorniki pod lodem.
Byłem kilka razy na zawodach, ale z bardzo słabym efektem. Rywalizować z kadrą Okręgu i Kraju to mega doświadczenie.
Niby rybek połowiłem, ale przy nich słabo to wyglądało.
Ps. Jeden z kilku młodych sandaczy które złowiłem pod lodem. IMG_20240114_093813.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2024 o 22:07, Grendziu napisał(a):

Warta też bardzo wysoka, korci mnie na ryby na maksa...

Nie chce ktoś pojechać do Hiszpanii na okonie?

 jak zmienisz rybę na pstrąga, to mogę pomyśleć o Hiszpie :P 

A my w czwartek zaczynamy sezon na Sanie, choć też woda wysoka. Ale że mamy bliziutko, to idziemy szukać kropków, cokolwiek by się nie działo 😜

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
33 minuty temu, nikamo napisał(a):

 jak zmienisz rybę na pstrąga, to mogę pomyśleć o Hiszpie :P 

A my w czwartek zaczynamy sezon na Sanie, choć też woda wysoka. Ale że mamy bliziutko, to idziemy szukać kropków, cokolwiek by się nie działo 😜

Będziecie na targach 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał(a):

Będziecie na targach 🤔

Raczej nie, teraz to u nas wyprawa 700 km w jedną stronę, Damian zaczął nową pracę i na razie z urlopami lipa. Rok temu byliśmy, najciekawszym punktem było spotkanie z Wami :P 

A Wy kiedy Bieszczady planujecie? Jak nie San, to Myczkowce czekają. I Solina :P i my! :P 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, nikamo napisał(a):

A Wy kiedy Bieszczady planujecie? Jak nie San, to Myczkowce czekają. I Solina :P i my! :P 

Jest coś na sercu, Bieszczady chcę zwiedzić,  Solinę i to łódką, ponadto mam tam w Waszych stronach fachowca, co będzie może mi robił całą elketrykę i dobierał na nowo wszystko w łódce jak będzie mnie stać, trzeba niestety robić poprawki tego co spier.... Gorzów Centrum Yamaha - stąd możemy w Bieszczadach zawitać latem w tym roku, bo tak to  mam 4 razy zawody w Polsce :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grendziu napisał(a):

Jest coś na sercu, Bieszczady chcę zwiedzić,  Solinę i to łódką, ponadto mam tam w Waszych stronach fachowca, co będzie może mi robił całą elketrykę i dobierał na nowo wszystko w łódce jak będzie mnie stać, trzeba niestety robić poprawki tego co spier.... Gorzów Centrum Yamaha - stąd możemy w Bieszczadach zawitać latem w tym roku, bo tak to  mam 4 razy zawody w Polsce :)

No to super, jest plan! Ach, ten Gorzów... 

Daj znać, jak będziesz planował, jakbyś szukał noclegu koło nas, to sąsiadka ma cały dół domu (2 osobne pokoje), gdzie zresztą sami mieszkaliśmy parę miesięcy. Do Soliny wtedy masz kawałek z Leska, może będziesz wolał tam jak najbliżej... tak czy owak, odzywaj się :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...