Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 minut temu, nikamo napisał(a):

No to super, jest plan! Ach, ten Gorzów... 

Daj znać, jak będziesz planował, jakbyś szukał noclegu koło nas, to sąsiadka ma cały dół domu (2 osobne pokoje), gdzie zresztą sami mieszkaliśmy parę miesięcy. Do Soliny wtedy masz kawałek z Leska, może będziesz wolał tam jak najbliżej... tak czy owak, odzywaj się :)

No ja myślę, że jak będę ciągnął tyle łódkę to po to aby pływać docelowo razem na akwenach gdzie będzie można. Byleby były jakieś slipy i chęci do pływania 🔥🔥🔥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał(a):

No ja myślę, że jak będę ciągnął tyle łódkę to po to aby pływać docelowo razem na akwenach gdzie będzie można. Byleby były jakieś slipy i chęci do pływania 🔥🔥🔥

Tylko wiesz, że tu jest strefa ciszy i spalinówka odpada? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, nikamo napisał(a):

Tylko wiesz, że tu jest strefa ciszy i spalinówka odpada? :P 

Wszędzie? Solina i inne zbiorniki , syćkie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Wszędzie? Solina i inne zbiorniki , syćkie? 

Nie wiem jakie inne byś chciał? W sensie, nie interesowałam się innymi, więc trzeba by poszukać ;)

Ale Solina i Myczkowce to strefa ciszy. Na Myczkowcach mamy dostęp do fajnych łódek, tylko swoje aku i silnik mieć - więc to możemy ogarnąć. Nie jest taki wielki ten zbiornik i spokojnie starczy popływać, z Soliną gorzej :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, nikamo napisał(a):

Nie wiem jakie inne byś chciał? W sensie, nie interesowałam się innymi, więc trzeba by poszukać ;)

Ale Solina i Myczkowce to strefa ciszy. Na Myczkowcach mamy dostęp do fajnych łódek, tylko swoje aku i silnik mieć - więc to możemy ogarnąć. Nie jest taki wielki ten zbiornik i spokojnie starczy popływać, z Soliną gorzej :P

Ja jeśli wezmę łodkę to będę ją reaktywować w Tarnowie za Krakowem, a gdzie będziemy pływać docelowo to już obojętnę, aby razem potem spędzić czas, wszyscy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał(a):

Ja jeśli wezmę łodkę to będę ją reaktywować w Tarnowie za Krakowem

Dalej się nie da? ...np. Poznań?

Przecież to nie lot na Marsa i każdy w miarę rozgarnięty facet powinien to ogarnąć 😆

💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Ardiansson napisał(a):

Dalej się nie da? ...np. Poznań?

Przecież to nie lot na Marsa i każdy w miarę rozgarnięty facet powinien to ogarnąć 😆

💩💩💩

Chce zwiedzić Bieszczady, w czym problem 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Ardiansson napisał(a):

Se zwiedzaj, ale wiesz...na poprawki daleko 😎

💩

Będę częstym gościem u @nikamo :P, w końcu prawie rodzina :)

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Będę częstym gościem u @nikamo :P, w końcu prawie rodzina :)

co racja, to racja :D Jak na razie to większość osób odstrasza jednak ta odległość. I serio, mieszkając tutaj to wszędzie daleko, tylko w Bieszczady blisko xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...