Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, mav3rick napisał:

Jutro prawdopodobnie kolejne podejście do Kwisy, może wreszcie otworzy się przede mną. W sobotę mimo ekstremalnych warunków ryba na kiju była, czas teraz zrobić jej zdjęcie ;)

No to pogody dobrej życzę i pomysłowości w łowieniu.

Ciągnie mnie nad wodę, ale dopiero za dwa tygodnie będzie zezwolenie na połów na Niegocinie i okolicach.
A teraz czasu brak, by jechać na dalsze wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się w czwartek. Cel- co wpadnie. Licze na leszczyki a może i karpiszonek sie skusi.

Czyli Siczki ?
Tam i linek może się skusi, niczym w tamtym roku na wiosnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli Siczki ?
Tam i linek może się skusi, niczym w tamtym roku na wiosnę.

W tamtym roku na wiosne oprócz leszczyków miałem 3 karpiki z czego 2 jednego dnia. Linki też się trafiły. Kolega Dawid był w zeszłym tygodniu na Siczkach i miał dobry wynik. Już wspominalem o tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Już miałem trochę pohejtować Dawida za te ryby w siatce. To jest nie zgodne z prawem! Nie wolno przetrzymywać ryb nieprzeznaczonych do zabrania w siatce. A każdą która do niej wrzucimy, musimy bezzwłocznie zapisać w rejestrze i to zanim kolejny raz zarzucimy wędkę. W dobie Internetu należy uważać na takie szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ale nie zmienia faktu że ładnie połowił. Ja już nawet siatki ze sobą nie zabieram. Zastąpiłem ją kapownikiem. Notuje w nim gdzie,co,na co i ile złowiłem. Zdjecia ryb ogranicze do minimum,a jak będą to sporadycznie. Jak mam wypuszczac to zrobię to jeszcze w wodzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji że jutro mam drugi dzień z kolei wolny wykorzystam okazje by wyskoczyć na rybki. Chcę zameldować się nad wodą skoro świt. Standardowo Zalew Siczki. Jakby ktoś był chętny - zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...