Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ja przez cały weekend z dzieciakami, żona bawi się z koleżankami nad morzem. Także dziś szykuje sprzęt, od ostatnich zawodów nie zaglądałem do nich i zapewne przyda się posprzątać i oczyścić. Mam nadzieję że nie będzie za.pozno

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A roznosi się o to że szykuje sprzęt na przyszły weekend ;) pospieszylem się z wysłaniem wiadomości.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na 23:30 do pracy na 2h i prosto po nad wodę. Wybieram się na Grzesiowe rejony. Po ciężkim tygodniu po komunii syna trzeba się zrelaksować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko znajdę sklep z zezwoleniem wędkarskim to mam zamiar połowić rybki na jeziorze Drawsko. Jutro podobny plan, choć może okazać się, że postój będzie gdzieś na trasie Szczecin -Giżycko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to, tylko ja planuję wyjścia nad wodę? ;):(

Jutro wyjazd do Gdyni, konferencyjnie i pracowicie.
Z tego powodu nie zabiorę wędek, bo nie mam opłaconych zezwoleń i brakuje czasu.
Ale jeśli czas powoli, to wieczorem będzie spacer nad morze i portów i zobaczy się, co wędkarze łowią.

Może w innym terminie przyda się rozeznanie w strefie nadmorskiej. :lapeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, suwi napisał:

@Kotwicw drawsku na poligonie najlepiej brały na kulke z chleba:)

Wcale się nie dziwię, jest tam trochę ryb.
Kilka lat temu łowiłem służbowo na jednym z "Drawskich" jezior, a kilka dni temu wędkowałem na jeziorze Drawsko.
Są tam rybki, tyle, że to planowanie na cały sezon, a nie wyprawa na 2-3 dni lub mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, Kotwic napisał:

A co to, tylko ja planuję wyjścia nad wodę? ;):(

Ja przestałem planować, bo jak napisałem że jadę w najbliższy weekend, to jak zwykle plany wzięły w łeb. Co najwyżej napiszę jak już będę nad wodą ;)

Na tą chwile byłem zaledwie dwa razy (w 2017) nad wodą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...