Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 minut temu, Splot napisał:

Że ja na to nie wpadłem. Grendziu a którym tramwajem tam dojadę emoji16.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Kombi tylko kursuję :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście, ostatnio nie wychodzą wyjazdy nad wodę. Sypie mi się wolne co róż! To szyba w aucie. To spotkanie z rodzicami synowej. Ale? To,właśnie jest życie. Na tym, osobistych sprawach, ono polega. Wędkowanie, to odskocznia. To coś, gdzie odreagowujemy stres codzienny.To, jedynie Hobby. Nigdy, tego bym nie uważał za mój życiowy cel i  pod to podporządkowywał całokształt. Kocham wędkarstwo. Jestem Gadżeciażem i uwielbiam zakupy. Ale jeśli miał bym się tego zrzec, na rzecz powrotów do ciepłego domu, gdzie czeka na mnie kochająca osoba, z ciepłym obiadem? To choć z bólem serca, ale bez mrugnięcia okiem, TAK. Wyskakuję z tym postem, jak Filip z konopii. Wiem!  Ale, raczej jest na czasie, patrząc na ostatnie nasze relacje. Szanujmy co Mamy. A jak już poczujemy to coś, co się nazywa Poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Jedźmy nad wodę. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Arunio, Arunio. :P
Optymizmu więcej. Wiadomo czas brakuje na ryby albo pogoda kaprysi, ale warto planować. :D

Ja teraz w wolnych chwilach wyskakuję na 30-60 minut by sprawdzić, czy coś przy brzegu pływa. Ale zabawa jest.

Ale co do planowanych wypraw, to niebawem mam nadzieję zapolować na wzdręgi, ich czas właśnie nadchodzi. :39icon:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter, tyle, to mi rozkładanie majdanu zabiera. :icon_arrow1:

Piter już z domu z rozłożonym kijem idzie i z robakiem na haku.

A gdyby nie sieć energetyczna to by z domu nawet nie wychodził.

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Najprawdopodobniej od jutra około 17:30 karpiówki na Nienawiszczu do niedzieli, w dzień trochę feeder trochę spinnig. Na razie sam zapowiada się, że będę walczył, w niedziele goście z Czarnkowa na spinning przyjadą.
Karpiówki dlatego, że jest co robić z kontenerami i będę testował @ktomarcel kulki, na które już złowiłem 2 karpiszony.:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...