Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko czapki nie zapomnij Ja cały czas pamiętam... i co z tego, że dni pomyliłam

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Będzie czapka i komin :D ja obietnice spełniam, ja na zdjęcie z ostatniego święta czekam i czekam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, ArekH napisał:

Panie Darku. Chyba zapomniało się Tobie, zdać jakieś relacje z wyprawy feederowej na Nienawiszcz. :P

A czym się chwalić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jutro nie przysypie śniegiem, to rano mam ze dwie godziny kiedy mogę na ryby wyskoczyć.
Tym razem muszę głębszego łowiska poszukać. Zobaczymy co z wiatrem będzie rano i decyzja zapadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ryb, ani Rybomanii.
Praca- zmęczenie i brak czasu
Piwo- ból głowy (towarzyszyłem w ciszy dziewczętom w zabawie)
Mróz - tafla lodowa na wodzie

I tyle z planów na dzisiejszy dzień....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, elvis napisał:


Piwo- ból głowy (towarzyszyłem w ciszy dziewczętom w zabawie)

I tyle z planów na dzisiejszy dzień....
 

I teraz Ci ta cisza uszach dzwoni... ?

My absolutnie cicho nie siedziałyśmy, a głowy nas bolą również (najdelikatniej powiedziawszy). 

Na ryby to i tak się nie wybierałam, ale z grzybów nici... 

Muszę ogarnąć zmywarkę, bo jakiś błąd się załączył i potrzebny serwis. Ale nie wiem, czy wytrzymam różnicę ciśnień przy schylaniu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli jutro pogoda będzie w miarę w planach ostatni wypad w tym roku za zębatym. Tym razem na kanał. Później to już szykowanie się na sezon pstrągowy, który zamierzam spędzić nie tylko na polskich wodach, ale i niemieckich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro już tradycyjnie jak w każdą niedzielę z samego rana idę do lasu na grzyby. Po powrocie wstawiam rosół z kury na gaz i idę na pobliską rzekę na rybki.Nie wiem tylko jeszcze czy z picerem,spiningiem,batem czy bolonką ...Muszę się przespać z tym dylematem. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...