Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja znów nad Bug jadę, niestety nie na ryby a na rocznicę ślubu brata. Może uda się wyrwać na kilka godzin gdzieś posiedzieć z rańca jutro, bo w niedzielę pewnie nie będę w stanie.:D

Powodzenia chłopaki.

Edytowane przez Semi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się uda, to pójdę sobie na ryby w niedzielę, pewnie jakieś najbliższe jezioro: Niegocin lub Kisajno.
Ale jest ryzyko, że nie będzie wolnego miejsca na pomostach, bo wakacje się właśnie rozpoczęły.

Za to przyszły tydzień spędzę w namiocie nad jeziorem, szkoda tylko, że nie będzie jak wędkować, choć ryby będą łowione :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kotwic napisał:

Jeśli się uda, to pójdę sobie na ryby w niedzielę, pewnie jakieś najbliższe jezioro: Niegocin lub Kisajno.
Ale jest ryzyko, że nie będzie wolnego miejsca na pomostach, bo wakacje się właśnie rozpoczęły.

Za to przyszły tydzień spędzę w namiocie nad jeziorem, szkoda tylko, że nie będzie jak wędkować, choć ryby będą łowione :P.

Jakoś tak to dzisiaj czuję,

 Czy nasz @Kotwic nie kłusuje?

Niby ryby przecież będą !

Czym złowione, jak nie wędą ? :P :Angry-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież@Kotwic jest rybakiem,
choć nie wzgardzi też robakiem.
Jednak bardziej lubi siatę i uwielbia agregatem.
Ichtiologiem jest z zawodu,
by mieć dostęp do niewodów.
Drygawice i wontony
już ładuje do pontonu.
A niedziela jest handlowa, trzeba ostro więc trałować.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Przecież@Kotwic jest rybakiem,
choć nie wzgardzi też robakiem.
Jednak bardziej lubi siatę i uwielbia agregatem.
Ichtiologiem jest z zawodu,
by mieć dostęp do niewodów.
Drygawice i wontony
już ładuje do pontonu.
A niedziela jest handlowa, trzeba ostro więc trałować.

 

Gdzieś zza krzaczków, tak z ukradka,

Widać łeb leśnego dziadka,

Serwitutów mu za mało,

Ryb @Kotwic -a  by się chciało ! :Angry-min:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jurek mi obiecał wspólne wędkowanie w sobotę, więc może weźmie rycha na ryby ;):P

Dawno nie byłem na Baryczy, dzisiaj pojechałem zobaczyć, czy jest gdzie wstawić spławik. Miejsce, które sobie obrałem zawsze było mocni zarośnięte grążelami o tej porze roku, zdarzały się jedynie małe - ok. metrowe oczka, gdzie dało się w jako taki sposób połowić. Jak wyjeżdżałem widziałem, że się chmurzy, jak dojeżdżałem na miejsce zaczęło lać i wiatr był taki, że drzewo na drogę przewrócił (no, drzewko) Kilka minut wcześniej/później i mógłbym się pod nim znaleźć... Barycz nie ucieknie i już myślę, czym nęcić, bo mam zamiar 2-3 tygodnie się poświęcić i jeździć rzucić czymś, żeby ryby trzymały się wybranego miejsca, szczególnie liny :D

 

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakuję się powoli i jutro do niedzieli nad Wisłę szoruję w okolicach Płocka na zlocik sumowy, chociaż ja akurat będę feederami żywce chłopakom łowił, bo marny ze mnie sumiorz. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem kierunek Bałtyk. 14 dni beztroski, odpoczynku i co najwazniejsze, wędkowanie.
Teraz dobrze zaplanować jak to wszystko do Buni załadować.
Jak będzie możliwość to na LAJFIE coś wrzucę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...