Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężka zasiadka. Troszku się odkułem z rana. Moją Sławę Mołojecką uratowały 4 Jaziki, mały 70dkg Leszczyk, 2 Płotki i krąp. Więcej w stosownym dziale. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kończę 2 zm. Wracam po północy. Jutro po śniadanku, wyruszam z starymi towarzyszami nad rzekę, w miejsca na których jeszcze nie byłem. Wracamy w niedzielę. Super że się ochłodziło. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Super że się ochłodziło. 

U mnie nie, 32 jest teraz, dziś chyba odpuszczam wędkowanie bo straszne nawałnice zapowiadają na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najbliższy planowany wypad nad wodę: dzisiaj za 15 minut, kiedy zamknę hurtownię jadę na Murowaniec - zamiarem łowienia do nocy ;)  Mam nadzieję, że nic nie zapomniałem zabrać, okaże się nad wodą ;) 

W środę za to jadę nad morze, ale nie omieszkam zabrać wędek, będę kilka dni w Międzywodziu, nieopodal (koło Wisełki) znalazłem idealne dla mnie jeziorko - Zatorek, nieważna ryba - ważne będą okoliczności przyrody - jeziorko otoczone lasem i będzie można zaszyć się gdzieś w krzakach ;):D

Edytowane przez grych
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najbliższy planowany wypad nad wodę: dzisiaj za 15 minut, kiedy zamknę hurtownię jadę na Murowaniec - zamiarem łowienia do nocy   Mam nadzieję, że nic nie zapomniałem zabrać, okaże się nad wodą  

W środę za to jadę nad morze, ale nie omieszkam zabrać wędek, będę kilka dni w Międzywodziu, nieopodal (koło Wisełki) znalazłem idealne dla mnie jeziorko - Zatorek, nieważna ryba - ważne będą okoliczności przyrody - jeziorko otoczone lasem i będzie można zaszyć się gdzieś w krzakach
Już Ci zazdroszczę.
Ja może jutro też się udam na rybki.
Jeszcze trochę roboty na dzień dzisiejszy jest, a później moczę ziarna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...