Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
9 minut temu, ArekH napisał:

Moja Pani dziś wstała wcześnie i stwierdziła że jedziemy nad rzekę. Dacie wiarę?O.o

Ja na to wporzo!!!!!!!!!!! właśnie spakowałem skorupę i rozmroziłem ziarna. 

 Może odczaruje mi łowisko moja biała wiedźma. :D 

Ale masz fajnie. Zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Pani dziś wstała wcześnie i stwierdziła że jedziemy nad rzekę. Dacie wiarę?
Ja na to wporzo!!!!!!!!!!! właśnie spakowałem skorupę i rozmroziłem ziarna. 
 Może odczaruje mi łowisko moja biała wiedźma.  
Bez wątpienia coś chce od Ciebie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadł mi do głowy pomysł by wybrać się nad Wisłę. Zadzwoniłem do @cygan786, który się zastanawia. Wieczorem zadzwonił do mnie kolega z pracy Mirek z pytaniem, czy nie skoczymy gdzieś wspólnie. W rozmowie dowiedziałem się, że idzie duża woda. Musiałem to sprawdzić, wytypowałem i sprawdziłem przed chwilą miejsca, w których w razie wysokiej wody też można wędkować. Wisła to piękna rzeka, do tych miejscówek mam około 10km, rzut beretem normalnie, Adam pakuj się :39icon: :icon_arrow1: :champagne-2010:

20180822_145700.jpg

20180822_145915.jpg

20180822_145910.jpg

20180822_145942.jpg

20180822_145940.jpg

20180822_145654.jpg

20180822_145649.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem się z wędkowania przez ostatnie dwa tygodnie ze względu na urlop żony, pociągała mnie dziewczyna po Polsce co nieco ;)więc będzie trzeba nadrobić trochę, w poniedziałek ruszam nad Bug z myślą o dobrym wykorzystaniu ostatniego tygodnia urlopu.:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Biała Wiedźma" stwierdziła, że fajnie było nad rzeką i żal wracać, można było zostać na noc. Niewiele myśląc poczyniłem przygotowania. Jedziemy na Piasek. Wyjazd jutro, powrót może po jutrze? ;)(mam 3dni wolne w tygodniu) Naszykowałem sprzęt, worek drewna(jedziemy w Łąki) Maszynkę gazową, papier do twarzy:D! Cóż trzeba więcej. Ziaren nagotowałem dziś po pracy. Robaczki z własnego chowu (w końcu się odrodziły) Kukurydza, wynalazki. Troszku pelletów do ziaren. Karma do spoomba zakupionego na Rybomanii za 10 zyla. Przetrwał zeszłą zasiadkę. Macie mięczaki pozdrowionka od wielkiej Łowczyni;) Się Mi babsko dożyło. Dacie wiarę? :D

IMG_20180729_164251.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do boju Arek. :icon_arrow1:Ja jutro rano też do soboty nad Bug znikam wędkarsko spędzić ostatni tydzień urlopu, będę informował na bieżąco bo w końcu doczekałem się czasów że zasięg nad Bugiem jest, a i internetu trochę miejscami można nałapać.:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...