Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, cygan786 napisał:

Rozchodzi się o odcinek od kanału elektrowni , opaska i do pierwszej główki. Od wczoraj zakaz bo zrobili tam zimowisko. A z tego co czytała na grupie na fb to rzeźnia tam była ostatnio.

Wg moich ustaleń to dopiero wnioskowane  jest o to zimowisko,  jeszcze nie ma oficjalnie, no ale skoro są już takie plany, to ja już tam nie będę łowił. W sumie to się nie dziwię, skoro kanał zamknęli, to aż się prosi o zimowisko, niech idzie fama, że zamknięte, to się trochę rzeź skończy.

Co do kłusowników to muszę sprostować, dwa sumki i 4 leszcze, a nie jeden.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, Grzes77 napisał:

Wg moich ustaleń to dopiero wnioskowane  jest o to zimowisko,  jeszcze nie ma oficjalnie, no ale skoro są już takie plany, to ja już tam nie będę łowił. W sumie to się nie dziwię, skoro kanał zamknęli, to aż się prosi o zimowisko, niech idzie fama, że zamknięte, to się trochę rzeź skończy.

Co do kłusowników to muszę sprostować, dwa sumki i 4 leszcze, a nie jeden.

A ile im maksymalnie grozi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozmawiałem z Prezesem mojego koła który był na zabraniu zarządu okręgu i stąd te informacje. Tak więc myślę że to sprawdzone info.
Być może pojawiły się jakieś przesłanki by to nie weszło od ręki. Wiem że nie zdążyli oznaczyć terenu ochronnego na czas i stąd ten poślizg. Są już kontrole, tylko o charakterze informacyjnym.
Jeśli Wojewoda podpisze to od Nowego roku będzie traktowane jako przestępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

A ile im maksymalnie grozi?

Rozstrzelanie >:(:champagne-2010: 

Dam znać jak się w tym przypadku zakończy postępowanie, bo dostał ten temat mój kumpel z pokoju, to będę wiedział na bieżąco :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
[mention=4]elvis[/mention] dzisiejsze foty dla małego rozpoznania na twoją jutrzejszą wyprawę
IMG_20181228_114218.thumb.jpg.edd6c4bcd6dc562625a53dd9a99414be.jpg
IMG_20181228_114226.thumb.jpg.d56f5fd6a4a9f8113c0b96965f38c1ec.jpg
Dzięki. Teraz mam pewność które wędki zabrać. Czy będzie to feeder, czy może podlodówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...