Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najprawdopodobniej 2-ego pracuję.
Nie pamiętam kiedy syn ma bierzmowanie. Duże prawdopodobieństwo, że 3-ego. Trudno mi się określić na chwilę obecną. Z chęcią bym się wybrał. Teraz jestem w pracy , ale jak wrócę do domu po 14-stej to się dowiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę z synem 2 i 4, w pozostałe dni prawdopodobnie będę mógł wyskoczyć, wolałbym 3, ale skoro @elvis nie będzie mógł  to możemy wyskoczyć pierwszego. 

@PawelL jak masz kontakt to może zadzwoń i podpytaj czy są jeszcze wolne miejscówki itp. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem, rezerwacje na maj dopiero po świętach, także mamy troszkę czasu aby datę ustalić.

Jako, że mamy wiosnę proponuję stanowiska od 70 do 74 jeśli mielibyśmy jechać we czterech, lub okolice cypelka, ale tam nie ma rezerwacji.

Kto pierwszy ten lepszy.

52699457_2096221150453525_3932552908976947200_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ło matko" ale tam gęsto, ponad 70 stanowisk na jednym zbiorniku, to chyba przesada, zawsze ilość na jakość się bardzo nie przekłada. W takim łowisku trza brać miejsca najbardziej oblegane, ja tam nie byłem, więc liczę na Ciebie @PawelL, ja się dostosuje. @cygan786 takiej okazji nie przepuścić, bo teraz ma maraton w pracy, to będzie musiał odpocząć w weekend majowy. Jeśli tylko imprezy @elvis nie pokrzyżują planów, to wreszcie będzie się działo :champagne-2010:. Czekam na Wasze propozycje terminów :icon_arrow1:

Edit: a może skrajne stanowiska 66-69, lub bardziej 75 - 78, wolałbym siąść na skraju :champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grzes77 napisał:

Edit: a może skrajne stanowiska 66-69, lub bardziej 75 - 78, wolałbym siąść na skraju :champagne-2010:

Odradzam, ze względu na możliwość przerzucania zestawów.

Najlepsze wyniki ilościowe miałem na prawej grobli, czyli stanowiska w okolicy 70, rekord 12 albo 14 karpi ponad 4 kg.

Jakościowo najlepiej połowiliśmy ze znajomymi w okolicach cypelka ... którego na mapie nie ma :(

Jesiotr 136 cm kolegi, i mój PB karpia ponad 10 kg w okolicach stanowiska 55.

Najpierw się zorganizujmy, a później będziemy myśleć o taktyce, żeby obalić @Grendziu z piedestału :beer-chugger:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, PawelL napisał:

 

Najpierw się zorganizujmy, a później będziemy myśleć o taktyce, żeby obalić @Grendziu z piedestału :beer-chugger:

A może byś mnie zaprosił :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Grendziu napisał:

A może byś mnie zaprosił :champagne-2010:

To byłoby nielogiczne:

Chęci pozbawienia Cię pierwszego miejsca i jednocześnie dawanie szansy na podwojenie punktów :P

 

Oczywiście żartuje. Zapraszam każdego chętnego, tylko trzeba do świąt się ogarnąć, żebym zarezerwował miejsca!

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Jestem do dyspozycji zarówno 1 jak i 3 maja. Syn ma bierzmowanie w czerwcu.
Tak więc się dostosuję do mojego szofera.

To w takim wypadku mi by bardziej pasował 1 maja, no ale ciśniciśnienia nie mam, jak @cygan786 będzie wolał 3, to tak zrobimy. Coraz lepiej mi się podoba pomysł @PawelL :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim wypadku mi by bardziej pasował 1 maja, no ale ciśniciśnienia nie mam, jak [mention=42]cygan786[/mention] będzie wolał 3, to tak zrobimy. Coraz lepiej mi się podoba pomysł [mention=840]PawelL[/mention] :champagne-2010:
Zorientuje się w planach moich najbliższych na majówkę i dam znać jak najszybciej. Pomysł fajny. Do zrealizowania. Wolne mam od 30.04 do 04.05 , tak że jeden dzień mogę zagospodarować na wspólną wyprawę.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...