Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, JahJah napisał:

Daj znać co i jak jeśli chodzi o miejscówkę. Jeżeli Tilburg to będę musiał kupić Ci pozwolenie.

Łukasz, miejscówkę pozostawiam tobie do wyboru, ja nie znam tamtejszych wód. Jak coś trzeba będzie dopłacić tez nie ma problemu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem jedną z wysp, a dokładniej domek na wyspie na Oleśniku, na jeden z wakacyjnych weekendów. Jadę tam z synkiem, oraz żony siostra z chłopakiem. Moja powiedziała, że za "Chiny ludowe" tam nie pojedzie. Trudno ja dam radę, dobrze, że szwagierki chłopak łapie wędkarskiego bakcyla, to będzie okazja spokojnie jeździć na ryby, bo moja żona nie będzie śmiała siostrze marudzić. Tak więc za kilka tygodni :icon_arrow1::39icon::39icon::39icon:

Wynająłem ostatni wolny weekend, następny wolny dopiero na 13 września, mają popyt na te domki, jak mi się spodoba, to będziemy tam częściej :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawię to tutaj, bo może ktoś planuje zasiadkę i sobie sprawdzi.

Dostałem dziś sms. Alert RCB 

Uwaga! Wieczorem i w nocy (11/06) Bardzo silny wiatr, burze i grad. Lokalnie możliwe trąby powietrzne. Nie chowaj się pod drzewami. Jeśli możesz, zostań w domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Nas w nocy dzisiaj festiwal błysków i grzmotów był, od lat tak pięknej burzy nie widziałem. Kolejna noc podobno ma być też taka, niebo nie gasło przez kilkanaście minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na poligonie w Żaganiu w nocy przeszła nawałnica, niebo białe od błyskawic i dolało konkretnie. Co poniektórzy buty na noc wystawili do wietrzenia i rano zdziwko, pełne wody.:D Teraz duchota straszna, nie ma czym oddychać, dobrze że przerwa do soboty w ćwiczeniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwaliłem pięć nocek i dupy mi się nie chce nigdzie ruszać, chłopaki jeżdżą gdzieś na jakiś zbiornik na karpiki, ale mają samochód i ciężko się dopchać tylu chętnych. Jakoś te dwa tygodnie z hakiem wytrzymam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

Wstawię to tutaj, bo może ktoś planuje zasiadkę i sobie sprawdzi.

Dostałem dziś sms. Alert RCB 

Uwaga! Wieczorem i w nocy (11/06) Bardzo silny wiatr, burze i grad. Lokalnie możliwe trąby powietrzne. Nie chowaj się pod drzewami. Jeśli możesz, zostań w domu. 

Taki alert dostałem w piątek rano,

siedze pisze a nawet coś zlowilem

Wiec nie strasz chłopaków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...