Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaplanowałem sobie dzisiaj wypad. Przygotowałem się, miałem zostać co najmniej do północy a tam, nad wodą pełno plażowiczo-wczasowiczów, jakby nie mieli plaży... no i co? Rychu musiał wracać. Po drodze zahaczyłem jeszcze o małą wodę, mówię sobie, może tam usiądę, ale wszystko zajęte...  ^&*^%*^&%$R@%^&%&^&^#*&^(* że tak powiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakowanie i o 4 rano wyjazd do NL.

Plan to spin w przybrzeżnych wodach morskich z przystani, falochronow itp.  ale życie zweryfikuje to na miejscu.

Awaryjnie biorę kołowrotek z wolnym biegiem, gdybym musiał łowić z gruntu na fileta czy inne mięsne wynalazki.

Oczekiwania są wielkie. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :39icon:

... bo inaczej bedzie ?

Tym razem Daiwa rządzi ;)

20190628_163729.jpg

20190628_162958.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę po robale i uderzam na Odrę. Będzie badanie ciekawego miejsca. Mam nadzieję że jakaś ryba tam siedzi.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ide odkupić się trochę po robale i jade się pakować na zawody, o 16tej nocne Trzaskowo. 43 zawodników na liście. Nie znam wody, ale jestem dobrej mysli? choć że spławikowcami może być ciężka rywalizacja... Ja oczywiście tylko feeder. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dojechałem :39icon:do Scheldeoord.

Jutro ruszam na objazd półwyspu, aby poszukać ciekawych miejsc i w końcu wrzucić coś do wody.

Pogoda też ma się zmienić na bardziej znośną, bo w tej chwili mamy 31 stopni w domku ?

20190629_183530.jpg

20190629_181800.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 29.06.2019 o 22:43, Hotpoint napisał:

Jakoś dojechałem :39icon:do Scheldeoord.

Jutro ruszam na objazd półwyspu, aby poszukać ciekawych miejsc i w końcu wrzucić coś do wody.

Pogoda też ma się zmienić na bardziej znośną, bo w tej chwili mamy 31 stopni w domku ?

20190629_183530.jpg

20190629_181800.jpg

Domek Holenderski w Holandii, jak to:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...