Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak będzie szybciej :D.
Nie mam czasu planować, gdzie pojadę na ryby z wędką, bo w domu jestem tylko w sobotę i niedzielę.
Ale teraz byłem służbowo na dwóch jeziorach w okolicach Człopy, a rano jadę chyba pod Szczecinek.
Pracy dużo, więc nie wiem nawet, czy zrobię i wyślę Wam zdjęcie z jezior, a pewnie będę na kolejnych 2-3 wodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ArekH napisał:

Jadę zobaczyć jak Odra się prezentuje. Może wydepczę sobie jakieś miejsce. 

Weź wodery :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]elvis[/mention] bracie jakie plany wędkarskie na weekend ? Zabierzesz mnie że sobą? 
Ten weekend?
Póki co żadnych planów nie mam.
Może w niedzielę Wapnica by ją odczarować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Może w niedzielę Wapnica by ją odczarować?

Podpinam się, bo muszę sie odstresować w czasie tego remontu u mnie w łazience.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelL i @elvis bawcie się dobrze na Wapnicy, ja mam inną propozycję. Dziś odbieram nowy kijek, jak mi się spodoba wezmę jeszcze dwa takie same i chciałbym je przetestować nad Grębowem. Ponieważ Tomek wziął ode mnie 2 największe Matrixy, a Robert tego 4m, to obaj też chcą jechać na Grębów przetestować te kijaszki. No i teraz plany terminów koledzy. Tomek chce jechać 16 sierpnia, natomiast Robert może jechać 23 sierpnia. Ja jestem za tym drugim terminem, a który Wam pasuje? Pojedziemy ekipą 23 sierpnia, z Tomkiem skoczę sobie kiedyś na tygodniu. Co Wy na to? Pasuje Wam 23 sierpień na mini zlocik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=840]PawelL[/mention] i [mention=4]elvis[/mention] bawcie się dobrze na Wapnicy, ja mam inną propozycję. Dziś odbieram nowy kijek, jak mi się spodoba wezmę jeszcze dwa takie same i chciałbym je przetestować nad Grębowem. Ponieważ Tomek wziął ode mnie 2 największe Matrixy, a Robert tego 4m, to obaj też chcą jechać na Grębów przetestować te kijaszki. No i teraz plany terminów koledzy. Tomek chce jechać 16 sierpnia, natomiast Robert może jechać 23 sierpnia. Ja jestem za tym drugim terminem, a który Wam pasuje? Pojedziemy ekipą 23 sierpnia, z Tomkiem skoczę sobie kiedyś na tygodniu. Co Wy na to? Pasuje Wam 23 sierpień na mini zlocik?
Hmmm...
W zasadzie oba terminy mi pasują. Tak więc wstępnie jestem zainteresowany.
Trzeba będzie pomyśleć o nowych miejscówkach, bo te z bocznej grobli są bardzo słabe.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelL napisał:

Podpinam się, bo muszę sie odstresować w czasie tego remontu u mnie w łazience.

Odstresowacz czy umyć bo łazienką nie czynna hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...