Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, PawelL napisał:

Może byś Domaniów albo Jagodno.

Wisła jeszcze kawa z mlekiem podobnież płynie.

Jestem otwarty na propozycje.

Karty nie oplacilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, elvis napisał:

Hmmm...
W zasadzie oba terminy mi pasują. Tak więc wstępnie jestem zainteresowany.
Trzeba będzie pomyśleć o nowych miejscówkach, bo te z bocznej grobli są bardzo słabe.

To juz po mału @PawelL mógłby rezerwować te miejscówki pod wierzbami. Miesiąc wcześniej już będzie można zamawiać chyba? Ja jestem za terminem 23 sierpnia, z Tomkiem skoczymy kiedyś na tygodniu :icon_arrow1::champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagotowałem pszenicy, konopi i kukurydzy, może jak nie będzie zbytnio jutro padać to jakąś nockę nad Narwią ogarnę. W sobotę muszę do roboty około 11.00 na dwie godziny skoczyć, także posiedział bym do około 08.00 rano. Na razie to pada u mnie, ale taki spokojny deszcz mi nie przeszkadza. Sprawdziłem też stan rzek w okolicy i chyba tylko Narew taka w miarę, reszta dosyć wysoko stoi. No i kolejny raz sam muszę jechać, obdzwoniłem wszystkich kumpli i znów każdy ma jakąś wymówkę, co za czasy, kiedyś 2-3 razy w miesiącu żeśmy paczką na dwa auta jeździli a teraz to się wszystko posypało. Mam też od jutra zlot sumowy na Odrze koło Wrocławia i też nie mogę pojechać, bo w robocie sezon urlopowy i wirus na kwarantannę ludzi powyganiał.:(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagotowałem pszenicy, konopi i kukurydzy, może jak nie będzie zbytnio jutro padać to jakąś nockę nad Narwią ogarnę. W sobotę muszę do roboty około 11.00 na dwie godziny skoczyć, także posiedział bym do około 08.00 rano. Na razie to pada u mnie, ale taki spokojny deszcz mi nie przeszkadza. Sprawdziłem też stan rzek w okolicy i chyba tylko Narew taka w miarę, reszta dosyć wysoko stoi. No i kolejny raz sam muszę jechać, obdzwoniłem wszystkich kumpli i znów każdy ma jakąś wymówkę, co za czasy, kiedyś 2-3 razy w miesiącu żeśmy paczką na dwa auta jeździli a teraz to się wszystko posypało. Mam też od jutra zlot sumowy na Odrze koło Wrocławia i też nie mogę pojechać, bo w robocie sezon urlopowy i wirus na kwarantannę ludzi powyganiał.
Tomciu, zapraszamy na Wapnicę. Będziemy tam z@PawelL i@suwi dobę, od soboty do niedzieli.
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, elvis napisał:

Tomciu, zapraszamy na Wapnicę. Będziemy tam z@PawelL i@suwi dobę, od soboty do niedzieli.

E tam, nie moja bajka z tymi komercjami, u mnie musi woda płynąć.:D Chociaż jak byście z piątku na sobotę siedzieli to na piwko i grilla pewnie bym się towarzysko skusił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...