Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, ArekH napisał:

Od jutra, mógł bym być na emeryturze. :duchamp:

Tak Ci się przyjacielu wydaje. Urlop po pewnym czasie się przejada, sam najpóźniej za 10 lat pójdę na emkę, ale co ja będę wtedy robił, sam nie wiem. Gdybym należał do nierobów poszedłbym na emkę już za 5 lat, ale po co? :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzes77 napisał:

Tak Ci się przyjacielu wydaje.

Nie Grzesiu. Trzydzieści kilka lat na mieście i z miesiąca na miesiąc gorzej mi się pracuje. Nie chcę już. Robię się coraz bardziej nerwowy i coraz mniej sprawny. Doświadczenie, przestaje wystarczać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żebym nie zaczynał budowy wymarzonego domku na wsi, to już w przyszłym roku pewnie bym uciekł na emeryturę, bo mi z roku na rok coraz bardziej zdrowia szkoda.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ArekH napisał:

Nie Grzesiu. Trzydzieści kilka lat na mieście i z miesiąca na miesiąc gorzej mi się pracuje. Nie chcę już. Robię się coraz bardziej nerwowy i coraz mniej sprawny. Doświadczenie, przestaje wystarczać. 

Zmień robotę. Ciebie nie spala praca, ale odpowiedzialność. Sorki, tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Zmień robotę. Ciebie nie spala praca, ale odpowiedzialność. Sorki, tak uważam.

To jest taki typ stały w uczuciach, jedna praca, jedna żona, jedna rzeka - moje przeciwieństwo i szczerze zazdraszczam:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23 dziś w piątek skończyłem pracę, jest godzina 23,55 pije kawę i jadę nad Wisłę 

Trza mieć naszurane we łbie ....

 

edit:/ Pszenica gotowa, bo to nie tak, że to było niezaplanowane, ale i tak to bordzo pop.......e hehehe

P00814-235721.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostanę wypłatę w piątek ... i będę miał nocki w przyszłym tygodniu ...

to planuję maraton nad Wisłą, od piątku do poniedziałku do południa!

Najgorzej, że Kaśka jeszcze nic o tym nie wie

Wysłane z mojego M6T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planie jutro nockę nad Narwią, urlop się kończy a rzeki zaniedbane że ho ho, tyle planów wędkarskich było, a ogólnie to jakoś nie ma czasu połowić, oprócz jeziorowego łowienia urlopowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam dwa dni na zrobienie badań okresowych, jak mi się uda temat ogarnąć jutro, to wtorek przeznaczam na rybki, bo się zapuściłem wędkarsko okrutnie, wędki w piwnicy pajęczyną zarosły.:$

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...