Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro weekend, to czas na ryby. Tym razem na tapetę trafia Grębów i tamtejsze z dystansu.
Niestety ze względu na odbywające się w tym czasie zawody nie będziemy mieli możliwości łowienia na najlepszych miejscówkach, ale mimo to spróbujemy coś z wody wydłubać.
Przy okazji będzie okazja spotkać i pogadać ze starymi znajomymi, a być może uda się coś podpatrzeć, bo to ścisła czołówka kraju w method feeder.
Nasze stanowiska to nr 20 i 21 na których mieliśmy już okazję łowić zarówno rekreacyjnie jak i na zawodach. Efekty były różne...081d8e6a456cd022254da40db01cb2e7.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dwa piękne łowiska:

Wisła i Jagodno.

 

Sam, żeby się wybrać na ryby, potrzebujesz jechać na cztery dni.

Nam podpowiadasz, że z marszu połowimy także nie na burdelu.

Czyżby siakaś hipokryzja się wkradała? ?

@Ostap Naucz się feedera, to nie będzie tak cisnęło ?

 

edit:// pyskaty to Ty jesteś! ?

Kopara opadnie jak na fidera połowimy w niedzielę.

A to jest jesiotrowe miejsce @elvis .

 

Edytowane przez PawelL
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Listopad to mój ulubiony miesiąc, teraz właśnie można dobrać się do "BIG MILF" rybich.

W ten weekend na rybach nie byłem, to był czas dla rodziny, chciałem nadrobić ich stracone 12lat czekania na mnie. Myślę, że po części się trochę udało i będzie tak częściej.

Czwartek koncert i Kult, w piątek "rodzinny tenis" od 14/21, sobota była wspólna praca i odpoczynek, dzisiaj mecz w Śremie... Wszystko pięknie, cudownie, ale jeśli będę mógł to jutro choćby skały ??? jadę nad wodę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...