Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
34 minuty temu, stas1 napisał:

Nęć kuku i na hak ananas żółty od sonu,taki oszust mi sie ostatnio sprawdza

Proste i skuteczne, Staś to ja się miałem uczyć od Ciebie, a Ty mnie podrabiane normalnie:221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Jutro zawody na łowisku specjalnym metodą dowolną. Ja co pewnie nie będzie zaskoczeniem będę łowić na methode. W zeszłym roku wygrałem tam zawody i w tym również zamierzam połowić
Z mieszanek zanętowych mam przygotowane trzy:
Epidemie z Konopia-ochotka Feeder Baits
Hot Krill również od Bartka
Krill od Sonubaits
Mam też mix pelletów 1 mm DB Corse, Green betaina i red Krill
oraz
Microsy Ringersa wymieszane z microsami halibutowymi (nowość)
przynety: tu nie ma końca pomysłów, ale w tamtym roku killerem był wafters biszkoptowy Ringersa
Oczywiście kuku i robaki będą w obwodzie czekały na swoją kolej.
Zestawy są dwa. Jeden to Hybryda Guru z w/w pelletami, a drugi to podajnik 30-stka Prestona lub Behr z ostatnich zakupów, ewentualnie zwykły koszyczek i....no właśnie co?
Nęcenia wstępne spombem mieszanką ziaren i pelletu.
Dominujące ryby to karpie i karasie srebrzyste. Jako przyłów możliwy jest pokaźnych rozmiarów amur.
Czekam na uwagi i ewentualne propozycje.

 

Danielu zbytnio nie pomogę bo te karpie to słabo mi idą. Wszystkie karpie złapałem na pop up donald natomiast karasie na pikantne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na łowisko specjalne Betonówka jadę, prawdopodobnie ze znajomych synem. Jeden kij chyba na methodę i jeden ze zwykłym koszykiem, zobaczę co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kotwic napisał:

Ostatnio gdzieś widziałem kilka podobnych zatok, teraz tylko zorganizować czas i pobawić się w polowanie na ryby.
59468d454a712_grele.jpg.c37871dc835afa505ff0c8a638c956d6.jpg

Piękna, Linowo-Karasiowa zatoka Piter. :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie jak co tydzień wybieram się powędkować. Sam jeszcze nie wiem nad jaką wodę pojechać bo na Siczkach zawody. 

Wieczorem podejmę decyzję. W grę wchodzi Z. Borki, Z. Jastrząb ewentualnie Domaniów. Start skoro świt.

Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...