Skocz do zawartości

Kotwic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny temat, który zrył wielu ludziom berety. pytanie: Skąd się wzięły kleszcze w Polsce? odpowiedź eksperta: Przede wszystkim można je spotkać w lasach, na łąkach, w parkach i na działkach rekreacyjnych. W tych miejscach występują najgroźniejsze z punktu widzenia zdrowia publicznego i najliczniejsze kleszcze pospolite. no i wiemy wszystko😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, christhof70 napisał(a):

Co do wpływu człowieka na globalne ocieplenie mam swoje niepopularne zdanie, sprzeczne z narracją większości choć godzące trochę obie strony. W skrócie katastrofy nie będzie.

 

Co do linku to kiedy to niby było? Aha..

image.png.642048b84b162b14551a3f3fddfea093.png

 

Godzinowe świece.

 

Nasdaq

image.png.7376729051fb82e4d63f191c06f7598a.png

 

 

W skrócie zrobili korektę a pismak niech się douczy. Zazwyczaj jak giełda się otwiera wyżej lub niżej to starają się zakryć tą lukę która powstaje pomiędzy świecą otwierającą a świecą kończącą poprzedni dzień.

 

Jeszcze pokazywać minutowe świece :P OK proszę

image.png.1973fda7057cc3b4aa2e0d2b50ee2d21.png

 

 

Już rozumiecie dlaczego nie oglądam TV, nie czytam newsów z portali typu O, I czy G inaczej niż jako zbiór śmiesznych tekstów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NPC napisał(a):

Co do wpływu człowieka na globalne ocieplenie mam swoje niepopularne zdanie, sprzeczne z narracją większości choć godzące trochę obie strony. W skrócie katastrofy nie będzie.

 

Co do linku to kiedy to niby było? Aha..

image.png.642048b84b162b14551a3f3fddfea093.png

 

Godzinowe świece.

 

Nasdaq

image.png.7376729051fb82e4d63f191c06f7598a.png

 

 

W skrócie zrobili korektę a pismak niech się douczy. Zazwyczaj jak giełda się otwiera wyżej lub niżej to starają się zakryć tą lukę która powstaje pomiędzy świecą otwierającą a świecą kończącą poprzedni dzień.

 

Jeszcze pokazywać minutowe świece :P OK proszę

image.png.1973fda7057cc3b4aa2e0d2b50ee2d21.png

 

 

Już rozumiecie dlaczego nie oglądam TV, nie czytam newsów z portali typu O, I czy G inaczej niż jako zbiór śmiesznych tekstów.

ja czytam, bo chyba lubię się nakręcić, ale wierzę może w 1%. np.: Lewandowski strzelił gola i mu go uznano. sprawdzam wynik i faktycznie. prawda

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NPC napisał(a):

W skrócie katastrofy nie będzie.

tego nie wiemy, ale spiskując to myślę, że dla postraszenia będą jakieś akcje. czekam co się wydarzy w Bangladeszu, Wietnamie i Pakistanie i Kambodży. kwestia czasu

Edytowane przez christhof70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, christhof70 napisał(a):

tego nie wiemy, ale spiskując to myślę, że dla postraszenia będą jakieś akcje. czekam co się wydarzy w Bangladeszu, Wietnamie i Pakistanie. kwestia czasu

Były już takie akcje jak ktoś miał niebieską naklejkę, nazwę jak firmy farmaceutyczne i podał, że leki na cukrzycę w USA będą za darmo. Akcje spółek farmaceutycznych spadły o około 5%.

Czy to było zaplanowane? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, christhof70 napisał(a):

ja czytam, bo chyba lubię się nakręcić, ale wierzę może w 1%. np.: Lewandowski strzelił gola i mu go uznano. sprawdzam wynik i faktycznie. prawda

Niby tak ale podajecie takie fake newsy jeden z drugim, ktoś to przeczyta i jeszcze uwierzy.

Pismakom płacą od kliknięć bo to wyświetlanie reklam na kolejnej stronie - więcej kasy dla danej strony. Podobnie jak na YT macie filmiki z tytułami skandal, uwaga, ostrzegam, drama, dymy itd. Kasa Misiu, kasa.

 

Robią Was jak dzieci a wy to łykacie jak pelikany. A tak poza tym Kopernik był kobietą! :D 

 

 

A i najważniejsze: na giełdzie każdy chce Was wyr***** na kasę, KAŻDY. Nie chcecie stracić nie grajcie.

 

 

PS. Cena gazu i ropy spada na łeb na szyję.

Ropa jest w cenach sprzed inwazji na Ukrainę, gaz jest jeszcze tańszy a jak tam Wasze rachunki? Niższe? Nadal płacicie po 6 zł za benzynę?

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NPC napisał(a):

Niby tak ale podajecie takie fake newsy jeden z drugim, ktoś to przeczyta i jeszcze uwierzy.

Pismakom płacą od kliknięć bo to wyświetlanie reklam na kolejnej stronie - więcej kasy dla danej strony. Podobnie jak na YT macie filmiki z tytułami skandal, uwaga, ostrzegam, drama, dymy itd. Kasa Misiu, kasa.

 

Robią Was jak dzieci a wy to łykacie jak pelikany. A tak poza tym Kopernik był kobietą! :D 

ej to nie do mnie😁. nie łapię się do "was" i nie łykam. a co do Kopernika to miał długie pióra, więc?😁. może była to przebrana baba. o fana metalu go nie podejrzewam😜

Edytowane przez christhof70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, christhof70 napisał(a):

to susza czy człowiek? tylko to drugie, ale ludziom się wmawia to pierwsze i łykają, bo łykną wszystko

Jedno i drugie ze wskazaniem na człowieka, który powoduje swoją działalnością, że są zmiany w klimacie, szybciej niż się wielu wydaję. A człowiek robi to głównie dla zysku i mamony, upraszczając, Będę miał chwilę to się do tego odniosę, teraz praca. Bez człowieka natura szybko się odrodzi, wody i populacja ryb też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...