Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 30.03.2016 o 15:07, ArekH napisał:

To są efekty, niezmiernie ciężkie do przebicia na naszych wodach! Ktoś kto łowi takie okazy? Zna doskonale łowisko! Zna doskonale wyczucie aury! I wie kiedy,i gdzie uderzyć! Snikersa to w tym wypadku,można sobie w skarpetki włożyć!

Eeee tam nie wierzysz w cuda kolego :beer1: Faktycznie Mariusz poszedł po całości i podniósł wysoko poprzeczkę :)

Arek najlepsze w tym wszystkim jest to, że Mariusz jest głównie łowcą spinningowym, co pewnie w niedalekiej przyszłości Nam tutaj udowodni wynikami :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że żartujesz! Ale tez mam nadzieję że wie to kolega który zapodał post!  Należy mu się szacunek. Nawet kosztem twojego wybujanego Ego! :D:P Czekam na ten twój talent! Niecierpliwie normalnie! . 2 połowa Kwietnia. Mam urlop. Jak mnie upokorzysz? Będę się kajał. Ale czytając twoją butę? ;) Jak polegniesz? Szukaj zameldowania na kresach wschodnich!

Edytowano 6 minut temu przez ArekH (zobacz historię edycji)
Tylko administracja widzi tę wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

No wiem że żartujesz! Ale tez mam nadzieję że wie to kolega który zapodał post!  Należy mu się szacunek. Nawet kosztem twojego wybujanego Ego! :D:P Czekam na ten twój talent! Niecierpliwie normalnie! . 2 połowa Kwietnia. Mam urlop. Jak mnie upokorzysz? Będę się kajał. Ale czytając twoją butę? ;) Jak polegniesz? Szukaj zameldowania na kresach wschodnich!

Edytowano 6 minut temu przez ArekH (zobacz historię edycji)
Tylko administracja widzi tę wiadomość

Miło się Ciebie czyta, a boje się tak, że ho ho ho, na rzeczkach masz przewagę, ale co tam efekt Snickersa działa i tak dostaniesz lanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje wiaderko Pinek? Moje Krąpiki przerobią w 15 min. Ty weź stary pogadaj ze Staś1. On tam pewnie ma w " Annałach" Jakieś sporsze przynęty,tu dzież przterminowany Groch? No wiesz! Nie zalezy mi tak od choc! Sponiewierać przyjaciela? :P Ale jak by coi? mam kilka fotek krąpi i Lechów! Lechy twoje a ja słaby Krąpiki! Pasi?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@ArekH a może wpadniesz do mnie na 2/3 dni i skontrujemy swoje umiejętności na moich wodach - wiesz gdzie mieszkam, masz bliżej od mnie jakby co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa! Miękniemy? Ja zawsze pisałem że woda stojąca to nie mój klimat! I tam poddaję tyły z urzędu i muszę się uczyć! To kolega mnie straszy! Więc czekam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, ArekH napisał:

Twoje wiaderko Pinek? Moje Krąpiki przerobią w 15 min.

Synku moje wiaderko pinek łowiło na Twoich wodach patelniaki po 2kg w miejscu co się Santok zowie, a że Ty nie ufasz rzece przy której mieszkasz, to już nie moja wina. Ego podnosisz Oderką i krąpikami właśnie :)

18 minut temu, ArekH napisał:

Taaa! Miękniemy? Ja zawsze pisałem że woda stojąca to nie mój klimat! I tam poddaję tyły z urzędu i muszę się uczyć! To kolega mnie straszy! Więc czekam!

Zapraszam na wyprawę życia w miłym towarzystwie, możemy zrobić maraton po kilku wodach lub na jednej wodzie. Przekaże wszystkie tajemnice łowiska i zdopinguję się śliwowicą na początku, aby dać Ci fory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, stas1 napisał:

Po śliwowicy to już krąpie nawet nie będą brały.przeterminowany groch dobre:D

Ten bohater boi się jezior jak ognia, na komercji wychowany, od czasu do czasu udaję że łowi na Odrze. @ArekH jak Cie nie lubić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...