Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Elvis napisał:

A kogo masz na myśli?

Ja Wawe omijam szerokim łukiem i od czasu do czasu w poniedziałki wpadam na zakupy.

Ty mi tu słoiku kitu nie sprzedawaj. Na ziemi niczyjej już cię rozgryziono ty niewiniątko w mordę ty!!!! Świętoszek się znalazł i

1 minutę temu, mav3rick napisał:

Ehhh krowa, która dużo muczy mało mleka dajeemoji14.pngNam spinnigistom to Wy co najwyżej możecie wahadłówki pucowaćemoji14.png

No k.... żelaźniak nam tu do pieca próbuje dołoży? Ty sobie pastę do zębów wojskową pokomunistyczną szukaj na Alledrogo by te nic nie warte wachadłówki szlifować szukaj! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, mav3rick napisał:

Ehhh krowa, która dużo muczy mało mleka dajeemoji14.pngNam spinnigistom to Wy co najwyżej możecie wahadłówki pucowaćemoji14.png

No proszę kolejny grypsowicz do piwa się garnie, nie podskakuj, bo odkurzę moje spinningiska i ogarnę te Nysę. Zaś jak wyłowię wszystko, to co będziesz targał przez resztę życia? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh krowa, która dużo muczy mało mleka dajeNam spinnigistom to Wy co najwyżej możecie wahadłówki pucować

A ja zawsze matowiłem swoje wachadłówki. Lustrzanki słabo się spisywały. Patyna, mat lub nawet czarne i do tego klasyka -"GNOM" Nawet robilem sam tylko z cienszej blachy niż standardowe, żeby płycej schodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak wrotek nie rozpędzaj co byś na Kłodzką nie trafiłnim na Nysę byś trafił Kolego to wpierw wizyta u mnie w goscinie obowiązkowa, a wierz mi, że po wujkowym "Tylko dla orłów" do spinningu zdatny byś nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mav3rick napisał:

Już tak wrotek nie rozpędzaj co byś na Kłodzką nie trafiłemoji14.pngnim na Nysę byś trafił Kolego to wpierw wizyta u mnie w goscinie obowiązkowa, a wierz mi, że po wujkowym "Tylko dla orłów" do spinningu zdatny byś nie byłemoji14.png

Ty mu tam obórkę z Kozami szykuj. Bo to Pyra nadęta ma się za cokolwiek. ;) Jak z rana bobki będzie zmywał? To i na ziemię zejdzie! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ryby? K...Robiłem całe święta. Dziś lało. Musiałem ratować się Ćwiartką i nikt mnie nie żałuje! A ziemniakowi spać się chce? To podłość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Ty mu tam obórkę z Kozami szykuj. Bo to Pyra nadęta ma się za cokolwiek. ;) Jak z rana bobki będzie zmywał? To i na ziemię zejdzie! :P

W stodole połączonej z oborą już kiedyś spałem Miśku Puchaty, podczas zlotu kajakowego na Kaszubach i powiem Ci, że to była noc niezapomniana :beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stodole połączonej z oborą już kiedyś spałem Miśku Puchaty, podczas zlotu kajakowego na Kaszubach i powiem Ci, że to była noc niezapomniana :beer-chugger:

Ciekawe co Kozy na to... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mav3rick napisał:

Ciekawe co Kozy na to... :D

:D:beer1:

35 minut temu, mav3rick napisał:

Ciekawe co Kozy na to... :D

A tak na poważnie! Pamietam jako dzieciak. Komunia na Lubelskiej wsi! Chleb z masłem i cukrem. Pieczony drób, Chleb prosto z pieca. Noc w stodole, przeciekający dach! Jazda konną na oklep! Jejku! Komu to przeszkadzało?

Tak już  czasem z Anulą gadamy! Świat prawdziwy ginie! I miejsca dla nas brakuje! Choć bym chciał to wszystko jebnąć? to gdzie pójdę? Umiem o siebie zadbać. Ale czy ten ustrój mi to umożliwi? Ziemia zrobiła się mała! To podłe co myślę ! Ale niestety to prawda. Choć sobie i dzieciom tego nie życzę! Wojny dawno nie było. Niszczymy Matkę ziemię!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...