Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

O Ojcu nie chcę gadać...
Nie rozumiem pytania co do kości...

Dziś zerwałem coś z tyłu nad łydką od środka, ale nie jest to złamanie.  Nogi zawsze miałem zdrowe, przebiegły setki tysięcy km, średnio w życiu jakieś 4x w tygodniu był trening. Przed złamaniem łapki 6x (licząc od 10 roku życia, kiedy zacząłem się bawić w treningi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grendziu napisał:

O Ojcu nie chcę gadać...
Nie rozumiem pytania co do kości...

Dziś zerwałem coś z tyłu nad łydką od środka, ale nie jest to złamanie.  Nogi zawsze miałem zdrowe, przebiegły setki tysięcy km, średnio w życiu jakieś 4x w tygodniu był trening. Przed złamaniem łapki 6x (licząc od 10 roku życia, kiedy zacząłem się bawić w treningi).

I nie mam zamiaru drążyć tematu!

Co do kości? Myślałem że tu masz kłopot. Ale wychodzi inna bajka. Ok! Ale to  nie powód by temat olać! Trza zaleczyć problem. Chyba padnę na ryjek. Wstałem po 3ciej 10h za kólkiem na mieście. Robię się miękki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grendziu napisał:

qwa wujek google mówi, że zerwałem lub naderwałem więzadło krzyżowe tylne :( ja pierdziele to jest pół roku jak nie więcej przerwy w graniu lub koniec mojej kariery :(

Kiedyś jeden gość szukał porady u wujka google,opisał swoje dolegliwości to mu wyszło że nie żyje. Jak mówi Hardkorowy Koksu "nie ma opie.....lania" i do medyka trza się udać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba zapomniałeś mój przyjacielu,że ten termin wyszedł od ciebie, bo zamierzałeś byc w GW!

Dla mnie Leszcz, na moich wodach, zawsze tarł się po połowie Maja, do Czerwca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

Chyba zapomniałeś mój przyjacielu,że ten termin wyszedł od ciebie, bo zamierzałeś byc w GW!

Dla mnie Leszcz, na moich wodach, zawsze tarł się po połowie Maja, do Czerwca!

To nie ja łowił chromowane leszcze w pierwszej połowie kwietnia, tylko Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...