Jump to content

Tuba wędkarska do spinningu bez kołowrotka oraz pokrowiec na cztery kołowrotki

Grendziu
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Tak mnie jakoś oświeciło, że mam założone dużo jeździć i pływać. Przy transporcie zbyt wiele spinnów, szczególnie czubki złamałem. Nie chce dużego pokrowca jak do feeder z Guru, tylko sztywne coś okrągłe, najlepiej na 6 wędek, ale jak będzie trzeba to też np na trzy lub cztery sztuki - dwie tuby. jest coś dobrego lub alternatywnego?;uwaga planuję transport kołowrotków osobno, czyli pokrowiec na same wędki. Długość do 240, bo głównie będzie to jednosklad.

6 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Tak mnie jakoś oświeciło,

Popatrz na pokrowce pod " maczówki" Ale 240, to cię trochę poniosło. Nawet do auta trudno zmieścić. 

• Administrators
2 godziny temu, ArekH napisał(a):

Popatrz na pokrowce pod " maczówki" Ale 240, to cię trochę poniosło. Nawet do auta trudno zmieścić. 

No na pewno dałem zapas, kije przeważnie do spinna mam około 200cm, ale czasami są dłuższe kwiatki :P

• 3 weeks later...
  • Grendziu changed the title to Tuba wędkarska do spinningu bez kołowrotka oraz pokrowiec na cztery kołowrotki
  • Administrators

Szukam też pokrowca na 4 kołowrotki dajła, sciemano etc, coś dobrej jakości.

5 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Szukam też pokrowca na 4 kołowrotki dajła, sciemano etc, coś dobrej jakości.

Twardy pokrowiec czy miękki? Na cały kołowrotek czy coś tylko by go nie porysować?

• Administrators
48 minut temu, NPC napisał(a):

Twardy pokrowiec czy miękki? Na cały kołowrotek czy coś tylko by go nie porysować?

Tuba, czyli twarda, najlepiej rura z podziałem na cztery części w środku coś extra, miękki wypełnienie.. Pokrowiec cały na 4/6 kołowrotków.

Darku, bez urazy, ale i tak po 4ech tygodniach zaczniesz te kije wrzucać do bagażnika jak chrust. Nie szkoda kasy na pokrowce?😉

• Haha 1

• Administrators
Godzinę temu, ArekH napisał(a):

Darku, bez urazy, ale i tak po 4ech tygodniach zaczniesz te kije wrzucać do bagażnika jak chrust. Nie szkoda kasy na pokrowce?😉

No właśnie czas na zmiany, w głowie też 🫣🫣🫣

• Like 1
  • Thanks 1