Skocz do zawartości

Idealna zanęta na ryby karpiowate


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszej naszej wspólnej Rybomanii, jeszcze z @elvis i @Kotwic, było stanowisko Harissona. Mieliśmy dobry kontakt z Januszem, Enzo, teraźniejszym menagerem reprezentacji Polski w Feeder. Kupiłem kilka paczek ichniej wytwórni. Na Mojej wodze dupy nie urwało. Produkty Piotrka Lorenca, rozbijały je w przedbiegach. Może dla tego że Piotr to Lubuszanin i że wędkuje na podobnych wodach? Lorpio, to Moje podstawowe zanęty. Na nich buduję własne mieszanki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ArekH napisał:

Lorpio, to Moje podstawowe zanęty

Zawodnicze Lorpio (łowiłem i sobie chwalę), podobnie jak i zawodnicza Gutkiewicza (jeszcze nie łowiłem, ale chcę zamówić do testów) są prawie 50% droższe. Czyli te Harrisony, to jednak niby zawodnicze, ale jednak cena nie wzięła się znikąd, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Domin. Nie wezmę na siebie oceny tego produktu. Mi, się nie sprawdziły. Weź pod uwagę że wędkuję amatorsko. Nie biorę udziału w zawodach. Wy, zawodnicy, macie inne wymagania. Potrzebujecie efektu Tu i Teraz. Miałem u siebie niby ich produkt na mielonych robakach. efekt? Pudło. :$ Ale sam wiesz. Woda, wodzie nie równa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja też nie kupuje tego pod zawody. Po prostu piszą, że jest to zanęta klasy zawodniczej, a jest bardzo wyraźnie tańsza od np. Lorpio Lorenca (ponad 13PLN), Gutkiewicza (prawie 13), czy Niwa Milewskiego (też około 13). O cenach MVDE, czy Sensasa nawet nie wspomnę. Stąd moje pytania, czy to tylko taki chwyt marketingowy napisu na opakowaniu.

Kupię jedną o smaku ochotki i wypróbuję na wiosenne łowienie. Zobaczymy. Jak nie zapomnę, to opisze wrażenia. 

Na razie jeszcze kończę zapas zanęt Trapera z serii Gold-Grand Prix i nie ma co narzekać, choć jakoś wybitnie dupy nie urywa. Ale cena (około 9,50) też jest atrakcyjna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Dominik napisał:

Po prostu piszą, że jest to zanęta klasy zawodniczej

Podziel to na Pięć. Mimo częstych kłotni, jesteśmy doświadczonymi wędkarzami. Zalecam ostrożność, pomimo że to niby niewielka kasa. A może na Twojej wodzie zrobi furorę? :champagne-2010:

 

34 minuty temu, Dominik napisał:

Kupię jedną o smaku ochotki i wypróbuję na wiosenne łowienie. Zobaczymy.

Zrób tak. Wiem że twoja ocena będzie uczciwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem wspomniane zanęty i mam podobne uwagi i odczucia jak@ArekH
Pamiętam tą startą cegłę Harrison. Miał to być niby pellet. Większego szitu nie widziałem, choć był i też Harrison pellet z dziurką co rozsypywał się szybciej niż pellet w koszyczku.
Korci mnie by sprawdzić jeszcze dwie firmy Flagman i Lokoos .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elvis napisał:

Korci mnie by sprawdzić jeszcze dwie firmy Flagman i Lokoos

Gorzowianie idą w próbną partię zanęt Timarmix. Podzielimy się doświadczeniem. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elvis Lokoos to ponoć bardzo dobre zanęty, sam sie do nich przymierzam, a maja dobre opinie nie tylko Polsce.

Pepa Konopasek je stosuje bardzo chwali i twierdzi ze nic innego nie potrzebuje - fakt w Czechach jest inny rybostan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...