Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Wybieram się w tygodniu pierwszy raz  na Ługi Wałeckie. Chcę przetestować nowe kije i młynki. Podajcie jakieś info jakie dno. Będę łowił metodą. Jakieś sugestie i podpowiedzi będą mile widziane ;). Z góry dziękuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, Pioter94 napisał:

Panowie. Wybieram się w tygodniu pierwszy raz  na Ługi Wałeckie. Chcę przetestować nowe kije i młynki. Podajcie jakieś info jakie dno. Będę łowił metodą. Jakieś sugestie i podpowiedzi będą mile widziane ;). Z góry dziękuję :) 

Cześć.
Tutaj masz chyba dużo:
https://dlaryb.pl/forums/topic/645-łowisko-specjalne-ługi-wałeckie-w-fundacji-dla-ryb/#comment-7678


Tutaj regulamin i opis:

https://dlaryb.pl/łowiska/łowisko-specjalne-ługi-wałeckie-zachodniopomorskie-powiat-wałecki-gmina-wałcz-ługi-wałeckie-r5/


Dno jest twarde. Nastawiałbym się głównie na karpia, ryba dominująca w wodzie. A na co pobiera, różnie, w zasadzie nie ma reguły, każdy łowi jak lubi, jak pobiera, to idzie na wszystko, jak nie pobiera, to trzeba kombinować i próbować delikatnie. Uważaj, bo ryby są także powyżej 10kg.:pecheur0:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał:

U mnie 31st w cieniu. Za 2h wyjazd na nockę do Krajnika. 

Pierwsze piwo od 2 tygodni. Smakuje wybornie. :icon_arrow1:

IMG_20170801_145554.jpg

Jak co tydzien mozna wygrac 300000 to wygrales 600000. Też by mi smakowało.:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, suwi napisał:

@elvis jedziemy w piątek na Stężyca albo Wiśle jedyna okazja bo w sobotę wracam do Giżycka 

Ja w przyszły czwartek gdzieś chcę skoczyć na cały dzionek. Myślałem o Całowaniu ale może bym znalazł coś bliżej. Stężyca to stawy prywatne czy PZW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...