Jump to content
Grendziu
Grendziu

Historia pewnego kołowrotka na Rybomanii - KONKURS

   (0 reviews)

 Hasło z poprzedniego roku, że "sezon wędkarski zaczyna się na targach Rybomanii w Poznaniu" stał się już dla większości braci wędkarskiej ponadczasowy. Te największe targi wędkarskie, właściwe to targi wielu pasji, bo obok hali ze sprzętem wędkarskim, są stoiska związane z żeglarstwem, sprzętem motorowodnym oraz wyposażeniem myśliwskim, a do tego dochodzi jeszcze odzież „tematyczna”.

            To tutaj na Rybomanii, najwięksi wystawcy z Polski czy też Europy, podczas dwóch dni (nie licząc jednego specjalnego dnia: VIP-day) prezentują swoje produkty i mają do obsłużenia kilkadziesiąt tysięcy osób. Jest to też okazja do spotkania znanych osób lub po prostu towarzyskiego spotkania.

            Targi w Poznaniu to nie tylko trzy dni ciężkiej pracy, ale i czas poświęcony na odpowiednie przygotowanie się, rozstawienie stoiska, właściwe zaplanowanie asortymentu, rzeczowa ekspozycja produktu oraz profesjonalna współpraca wystawców i organizatorów.

Rybomania to SHOW - show, który jednoczy i bez którego dziś wielu z producentów i sklepów nie widzi możliwości reprezentowania się na rynku. Pomysłodawcom i organizatorom tego „SHOW” należą się ogromne brawa i podziękowania.

            Ale oprócz dobrej strony, zawsze jest i ta druga, mroczniejsza strona życia, na szczęście jest to promil, jednak bardzo denerwujący uczciwych ludzi.

           
              Sobota i niedziela to kilka godzin pracy dla sprzedawców i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Osób, które są lub mogą być nabywcami oferowanych towarów: wędkarzy, myśliwych, fanatyków łodzi - miłośników naszego wspólnego hobby.

            W trakcie dnia, choć częściej dopiero po zakończonym dniu targowym, w kuluarach, wśród wystawców, słychać o dużych stratach w sprzęcie, który zaginął na stoisku lub został zniszczony. Zdarza się po prostu, że w gromadzie obserwujących osób, są jednostki, które dopuszczają się kradzieży wszystkiego co tylko możliwe, najczęściej z ekspozycji na przygotowanych stoiskach. Chyba ewenementem swego czasu na poprzednich targach była osoba, która uciekała z kilkunastometrową tyczką....

Większość wystawców mimo potencjalnych zysków generowanych przez sprzedaż i promocję, ponosi także straty. Apelujemy z prośbą - szanujmy pracę innych - kradzione nie tuczy. 


            Fantastycznym pomysłem wykazała się drużyna z Warszawy ze sklepu wędkarskiego Trotka, która mimo strat m.in. ośmiu kołowrotków jednego dnia, chce przekazać na konkurs jeden "szczególny" kołowrotek. Kołowrotek, który został bez swojego opakowania. Kołowrotek, który teoretycznie został ukradziony, ale okazało się, że złodziej miał pecha, bowiem ukradł pusty karton z gwarancją, a kołowrotek został.

            W porozumieniu ze sklepem wędkarskim Trotka, podchwyciliśmy pomysł, by z tej w sumie tragikomicznej sytuacji wyprowadzić manewr zaczepno-obronny. 

            To jest właśnie artykuł, którego celem jest pokazanie, że warto działać, a jednocześnie jest zaproszeniem do konkursu.

            Aby wziąć udział w konkursie - należy polubić FANPAGE dlaRyb.pl oraz FANPAGE TROTKA oraz udostępnić post na swoim profilu oraz "zaproponować" pomysł jak w przyszłości zapobiec kradzieżom. Zwycięzca konkursu otrzyma kołowrotek (ten kołowrotek który oparł się pokusie zawłaszczenia). My (współorganizatorzy konkursu) najlepszy pomysł prześlemy organizatorowi Rybomania - ponieważ zależy Nam, aby te targi, za każdym razem był jeszcze lepsze i organizowane na jak najwyższym poziomie bezpieczeństwa i obustronnego zadowolenia. 


PROSIMY o propozycję i nadsyłanie informacji jak zabezpieczyć się przed kradzieżą do dnia 15 marca 2017r. na: e-mail  kontakt@dlaRyb.pl z dopiskiem: "Konkurs zagubionego kołowrotka"

                              SPONSOR KONKURSU                                  

Sklep wędkarski Trotka

Modzelewskiego 23, 02-679 Mokotów

tel. 791 650 980 https://sklep-wedkarski.waw.pl/

logo-03-przyjete-1.png.dfaeacfc440e1c9f87d06cedd631750d.png

Patronat medialny:

Portal https://dlaRyb.plnaklejka2.png.125ecfad852849d702628397609e3368.png
 

KOŁOWROTEK Robinson Atomium 608 

Wysokiej klasy ośmiołożyskowy kołowrotek karpiowy. Precyzyjnie działający hamulec pozwala idealnie amortyzować odejścia wielkich karpi w czasie holu. Długa odkuwana korbka oraz duży ergonomiczny uchwyt zapewniają pewny hol. Ponadto kołowrotek został wyposażony w metalowy klips oraz zapasową grafitową szpulę.big_23K-AT.jpg.3bb0dc5d18405684d95d4d80a2b6f906.jpg

 - Lekka grafitowa konstrukcja;

- 8 łożysk;

- Łożysko oporowe;

- System wolnej szpuli „Super Freerunner”;

- Wzmocniona przekladnia;

- Komputerowo wyważony rotor;

- Duraluminiowa, dwukolorowa, anodyzowana szpula;

- Grafitowa szpula zapasowa;

- Wzmocniony, rurkowy kabłąk;

- Aluminiowa rączka typu CNC;

- Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt korbki typu „soft rubber”;

-Precyzyjny multitarczowy hamulec;

- Możliwość przełożenia rączki lewo/prawo;IMAG0128.jpg.b75c3a1e4ed271278c1baa46cdb8ee93.jpg
 

IMAG0129.jpg
ZGUBA CZEKA NA NOWEGO WŁAŚCICIELA

Edited by Grendziu

User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest×
×
  • Create New...