Jump to content
Grendziu
Grendziu

SPINNING TEAM CUP "dla Ryb" 2022 - ZAPOWIEDŹ - ZAPISY I REGULAMIN

   (0 reviews)

 

AKTUALIZACJA - Dnia 22 lipca 2022 zawody odwołano. Przepraszamy.

 

ZAPISY CZAS START!!!

Kto pamięta, która to już edycja zawodów organizowanych przez Fundację "dla Ryb"? Na początku organizowaliśmy zawody tylko feederowe, potem mieszane feeder oraz spinning, a od kilku lat tylko spinning. Za każdym razem było coś zmieniane, unowocześniane, jedno na pewno się nigdy u nas nie zmieniło, gościnność i atmosfera.
W tym roku mieliśmy odpuścić, imprez w Polsce w każdy niemal weekend od wiosny do późnej jesieni jest tak wiele, że czasami trudno "wkręcić się" w odpowiedni termin. Jednak głównie za Waszą namową postanowiliśmy po raz kolejny przygotować coś extra na łowisku NO KILL w Nienawiszczu.

Znowu zmieniamy regulamin i zasady "gry" - pamiętam jakby było wczoraj, jednego z zawodników: podczas jednego z tur: "tego jeszcze na zawodach nie grali, okoniami wygrywa się ze szczupakami" i tak też bywało, ze względu na regulaminy inne niż wszystkie, wymieszane, ponoć z "jajem" Ci co byli nie narzekali.

Tym razem będzie łatwiej, trochę uprościliśmy przyznawanie punktów bonusowych, co nie oznacza, że formuła się nie zmieniła. Najważniejszą zmianą i uważam, że przychylną, to możliwość wystartowania i zakończenia zawodów w dowolnym czasie, chociażby w sobotę, także w niedzielę. To drużyna będzie decydować o której godzinie chcę wystartować danego dnia i zakończyć zawody. Warunek jest taki, że po zgłoszeniu sędziemu i oświadczeniu o starcie, pływamy do 6h bez przerwy łowiąc ryby. Zgłoszenie musi odbyć się np w sobotę. 5:30 czyli dany TEAM kończy I turę o 11:30. Nie można wystartować później niż 6 godziń przed upływem danej doby, czyli soboty. Od razu w ten sam weekend, czyli w niedziele będzie Finał SPINNING TEAM CUP "dla Ryb" 2022r. jednak tutaj nie wolno drużynie skończyć zawodów później niz o 14:30. Jeśli np dany Team wypłynie o 12tej, to w niedzielę bedzie mógł łowić tylko 2,5 godziny. Wyprzedzając pytania. W sobotę nie będzie można łowić więcej niż 6h - każda tura to max 6h dla każdej z drużyn. Tylko od Was będzie zależeć kiedy wystartujecie i kiedy zakończycie zawody. Ogłoszenie wyników o godzinie 15tej. Mam nadzieję, że wszystko jasne?

Tak jak też robiliśmy w tamym roku, informujemy, że nie mamy Sponsorów zewnętrznych, ale też o nich nie zabiegamy od jakiegoś czasu. Czyli wpisowe od zawodników w całości zostanie przeznaczone na Catering i Nagrody.  Ze względu na wielkość łowiska, ilość miejsc ograniczona do 20/25 drużyn. Chętnych nad wodę zapraszamy już w piątek, w sprawach organizacyjnych proszę o tel pod nr 61 307 99 99 .  W samym Nienawiszczu jest kilka Agroturystyk, więc z noclegiem nie powinno być problemu.


REGULAMIN ZAWODÓW:

1. Punktowane są obie tury, dnia 10 września 2022r oraz dnia 11 września 2022r
2. Łowimy szczupaki od 45cm i  okonie od 20cm. Wymiar w cm (1cm - 10pkt)  cm mierzony jest zawsze do dołu. 
3. Ponadto w każdej turze do zdobycia jest  dodatkowo 1000 punktów.
A)  największy szczupak tury + 500pkt. W przypadku tej samej długości liczy się czas złowionej 1 ryby, czyli odebranie WhatsUpp przez sędziego na podany nr tel.
B) największy okoń tury + 500pkt. W przypadku tej samej długości liczy się czas złowionej 1 ryby, czyli odebranie WhatsUpp przez sędziego na podany nr tel.
C) w łowisku pływa kilka sandaczy, nie przyznajemy za złowienie bonusu za największego, ale za każdy 1cm = 20pkt, sandacz zgłosznony nie może być mniejszy niż 50cm.
4. Łowimy po 6h TURA.
5. Każda drużyna otrzymuję tylko jedną listę startową każdego dnia.
6. Na zawodach jest wytyczony sędzia główny, który aktualizuję wyniki na bieżąco oraz na koniec weryfikuję zgłoszenia na WhatsUpp z listą startową. W przypadku braku wpisania czasu na liście startowej i nie wysłanie WhatssUp ryba nie będzie punktowana.
7. Przed Startem należy zgłosić sędziemu na Whatssup komendę START i nazwę TEAMU, po zgodzie dopiero wchodzimy na jednostkę pływającą i od tego czasu liczy się 6 godzin łowienia. Należy także zgłosić komendę KONIEC i nazwę TEAMU. Startować możemy co 30minut od pełnej godziny. Po starcie liczy się czas nieprzerwalnie 6h, chyba że TEAM przekroczy normy godzinowe danego dnia, wtedy łowic krócej.
8.  Start I tury najwcześniej 3:00 rano, zakończenie makasymalnie 24:00.
9. Start Rundy Finałowej najwcześniej 3:00 rano, zakończenie maksymalnie 14:30.
10. Zakończenie zawodów, godzina 15:00 w niedzielę 11 września 2022r.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu tuż przed zawodami. Impreza ma charakter towarzyski.

Wpłata na konto: 220zł osoba / 440zł TEAM
Tytułem: Cele statutowe - zawody Spinning Team dla RYb (plus nazwa drużyny)

 

FUNDACJA "DLA RYB"

BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO

Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578

KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131

User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest×
×
  • Create New...