Jump to content
Kotwic
Kotwic

Czas na wiedzę

   (0 reviews)

To już kolejny raz, a w sumie to chyba trzeci.

Miłe Panie z w Zakładu Placówek Specjalnych na ulicy Żołnierskiej 18a starają się by ich podopieczni i podopieczne miały różne atrakcje podczas pobytu w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Stąd już tylko jeden krok, a w sumie telefon, by uzgodnić miejsce i termin wykładu wraz z prezentacją multimedialną.

Dziś kolejny raz pracownicy Instytutu Rybactwa Śródlądowego w Olsztynie mieli okazję służyć wiedzą i pomocą w zakresie ichtiologii, hydrobiologii i szeroko pojętej edukacji. Prawie w południe (a dokładnie o godzinie 13:15) w "Olsztyńskim Szpitalu Dziecięcym", w Zakładzie Placówek Specjalnych odbyła się prezentacja dla małych i większych pacjentów placówki, a tradycyjnym tematem było to, czym zajmujemy się najczęściej, a co ja określam mianem: Ryby, woda i przyroda.
Mam nadzieję, że dzięki takim spotkaniom milej i szybciej upływa czas, gdy można coś obejrzeć lub porozmawiać na różne tematy.
Bardzo dziękuję organizatorkom spotkania za pomoc i zaproszenie, a dzieciom życzę zdrowia i miłych wspomnień z naszych spotkań i rozmów.
 

Spotkanie w Szpitalu „Dziecięcym” już za nami, ale to nie koniec Olsztyńskich atrakcji.


Już niebawem, bo w najbliższy piątek (29.09.2017 r.) w wielu miejscach w Polsce odbędą się spotkania w ramach projektu: Europejska Noc Naukowców.
Mnóstwo spotkań, wykładów, prezentacji, filmów i eksperymentów.
Zapraszamy wszystkich chętnych, ciekawskich i posiadaczy wolnego czasu.
Do zobaczenia na miejscu, bo my tam czekać będziemy.

Więcej informacji na stronach:

http://www.nocnaukowcow.olsztyn.pl/strona-glowna/

IRS Noc Naukowców fb

User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest×
×
  • Create New...