Jump to content
Grendziu
Grendziu

Pierwsze urodziny "dla Ryb"

   (1 review)

     Dokładnie rok temu, (31 października 2015r.) raczkował wirtualnie projekt „dla Ryb”. Nie byłoby nas jednak, gdyby nie ciężka praca, poświęcenie, burza pomysłów i duże samozaparcie jego twórców. Głównym pomysłodawcą (i największym marudą) był Grendziu. To on motywował nas każdego dnia i zasypywał co chwilę nowymi koncepcjami. Jak to w życiu bywa, na początku pracowaliśmy w innym składzie. Jednak z wielu różnych osobistych i zawodowych przyczyn, grono administratorów i moderatorów na naszym portalu z czasem uległo zmianie. Mimo to, tym którzy byli z nami na starcie, jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc, dobre rady i wiele godzin, dni, tygodni wspólnej pracy. Jeśli nas chociaż raz na jakiś czas czytacie Panowie, to szczerze pozdrawiamy.

                Wracając do dnia dzisiejszego… obecnie tworzymy niezwykły i bardzo zgrany zespół. Wielu z nas: Darek, Daniel, Piotr, Arek i Ala jest przy tworzeniu projektu „dla Ryb” niemal od początku. Z czasem dołączył też Kuba i Aleksandra, a całkiem niedawno umocniły się nasze szeregi dzięki Emilowi i Oli. Niedawna sytuacja udowodniła, że na chwilę obecną jesteśmy nie tylko zespołem. W trudnych i nieprzewidzianych momentach możemy liczyć na siebie, jak na prawdziwą rodzinę i przyjaciół przystało.

Początki nie były łatwe i nie zawsze zgodne. Jednak z upływem czasu portal nabierał prawidłowych „kształtów” i zaczął powoli żyć. Cała strona dlaRyb.pl ewoluowała na naszych oczach. Dzięki umiejętnością informatycznym Kuby, który nasze pomysły przeniósł na portal, udało się stworzyć oddzielnie m.in. blogi, forum, galerię zdjęć, mapy, sklep ( w budowie) czat i wiele innych przydatnych funkcji. Wymagało to sporego wkładu finansowego i poświęcenia dużej ilości prywatnego czasu Nas wszystkich. Największą radością było jednak pojawienie się forumowiczów. Nie jest nas zbyt wielu i nadal zapraszamy, zachęcamy i czekamy na kolejnych gości. Cieszymy się jednak, że Ci którzy uwierzyli w projekt „dla Ryb” są, piszą, pomagają, opowiadają, żartują, dzielą się swoimi doświadczeniami, wynikami i uwagami. Bez Was drodzy forumowicze, „dla Ryb” nie miałoby sensu i szans na przetrwanie. Przecież nie dla założycieli i własnych ambicji, tylko dla Was istniejemy i z Wami chcemy dalej iść do przodu. Wirtualnie jesteśmy poukładani i pewnie będziemy się rozwijać, coś zmieniać, ulepszać. Jednak strona www, to tylko jedna z części którą chcemy Wam oferować w przyszłość.

We wrześniu zorganizowany był na Ługach Wałeckich Zlot forumowiczów projektu „dla Ryb” 2016. Cóż to było za spotkanie… Część z obecnych miała okazję, aby poznać się osobiście, porozmawiać i wymienić swoimi doświadczeniami, a o tym jak było już wcześniej pisał Darek, Daniel i Piotr. Ja od siebie dodam tylko, że była to świetna inicjatywa, dzięki której poznanie części naszych forumowiczów i możliwość wspólnego spotkania uważam za największą atrakcję i niespodziankę jaką udało się zorganizować w ciągu tego roku. Byli też tacy, którzy pomimo szczerych chęci nie mogli wziąć udziału w tym spotkaniu. Mamy więc nadzieję, że następny zlot gościć będzie kolejnych chętnych, a z roku na rok liczba uczestników będzie rosła.

Jak większość z Was już wie, w lutym 2016 r. powstała Fundacja „dla Ryb” i to właśnie jest głównym podmiotem naszych działań. Mamy piękne i ambitne cele, które chociaż nie jest łatwo, mamy nadzieję realizować i wprowadzić w życie. Wymaga to wielu przygotowań, czasu i wkładu finansowego, jednak wierzymy mocno, że nadejdzie moment, w którym rozwiniemy skrzydła. Fundacja jako podmiot pozwala nam na wiele możliwości, a dzięki portalowi chcemy być dla Was jak najbardziej wierzytelni i to tutaj będziemy się rozliczać z naszych działań w terenie w przyszłości.

Tak więc, z okazji pierwszych urodzin - całej społeczności „dla Ryb” i każdemu z osobna życzę tylko dobrych dni, wiele zdrowia i pogody ducha, a ponieważ głównym tematem i hobby większości jest wędkowanie, życzę pięknych chwil spędzonych nad wodą, rekordów (będzie czym się pochwalić na forum) oraz realizacji własnych planów także w życiu osobistym.

 

Sto lat i wszystkiego najlepszego dla tych, którzy wierzą w nas, są i mam nadzieję będą już zawsze.

zlot.jpg
Miejsce pierwszego zlotu forumowiczów projektu „dla Ryb” 2016 r. - ŁOWISKO ŁUGI WAŁECKIE– naprawdę czarujące miejsce.

AUTOR: MAŁA

Edited by Grendziu

User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest

stas1

   2 of 2 members found this review helpful 2 / 2 members

Twarde załażenia i ambitne cele,życzę żeby wszystkie się spełniły.Gratulacje i Szacuneczek dla założycieli i kontynuatorów.Brawa oby takich ludzi było więcej.Życzę sukcesów i wytrwałości w działaniu Staś

Share this review


Link to review×
×
  • Create New...