Jump to content
Guest
Guest

Podsumowanie targów w Poznaniu

   (0 reviews)

Dzięki targom RYBOMANIA/KNIEJE/BOATEX w jednym miejscu spotykają się niemal wszystkie branżowe firmy, wystawcy, hurtownie, producenci, sklepy. Jak możemy odczytać czy wysłuchać w stopach reklamowych targi w Poznaniu są jedne z największych jeśli nie największe aktualnie branżowo w Europie. Co prawda nie sposób jest obejrzeć wszystkie nowości w ciągu nawet całych trzech dni, ale jak ktoś wie po co przyjeżdża to na żywo może dotknąć niemal wszystko co wyczytał na forach, oglądał na filmach youtube, czy przeglądał w sklepach online.elvis.jpg.a449997ac2743f997d83d5fd918a31
Elvis przy ogromnym akwarium podczas prezentacji firmy NASHJedną z większych osobistości na targach był mistrz świata Phil Ringer, który na bazie współpracy ze sklepem Raj Wędkarski promował swoje produkty. Produkty RINGERS wyróżniała przede wszystkim dość wąska gama produktów, która jest na tyle uniwersalna, że sprawdza się niemal o każdej porze roku i na łowiskach którym on wraz z bratem łowi. Jako z tym będzie w Polsce? Z pewnością w przyszłości opiszemy jak sprawdzają się kulki, pellety i zanęt na naszych wodach.


ringers.thumb.jpg.1c9392107f1a9ee7f029e7
Od lewej na pierwszym planie: Grendziu, Phil Ringer, ElvisMCKarp zaskoczył ponownie, oprócz starszych znanych wszystkim zapachom w postaci dipów i koncentratów rozszerzył gamę pelletów do method feeder o grubości 3mm. Jeśli chodzi o pellet to widać progres, ciekawymi zapachami mogą się okazać m.in. Krill, Ochotka i Morwa z poprzednim rokiem i duży postęp, jak one będą sprawdzać się w wodzie - zobaczymy już niedługo. W dipach nowością jest m.in. Czosnek oraz  Monster Crab o charakterystycznym niebieskim kolorze. Producent także polecał "killera" na łowiska Aniseed Roach z serii AROMAFISH.


pellety.jpg.ecceb977c903e5cbd651fdf21c5d
Ponoć niezawodny wybór na większość wód


DAIWA po raz kolejny wystawiła niemal całą swoją serię wędzisk i kołowrotków. Jeśli chodzi o przestrzeń i logistykę w organizacji stoiska to duży plus, tylko tam można było swobodnie w sobotę i niedzielę przystaną, porozmawiać i w tym tłumie jakoś odetchnąć. Z wędzisk przyciągała nowa seria feeder Commercial Method Feeder i Super Feeder. Jakość i cena piorunujące.

FOX MATRIX to przede wszystkim przemiła prezentacja produktów przez samych "zawodowców wędkarskich". Od ręki przede wszystkim nie chciała się odkleić seria wędzisk Matrix LEGEND, są niemal bliskie ideału. Ciekawą propozycją do metohd feeder jest seria sztywnych wędzisk Method Master Feeder Rod, które przy holu większych ryb wchodzą w akcję paraboliczną.  Nowością także jest dość duży, a zarazem bardzo lekki jak na swoją wielkość kołowrotek SUPER FEEDER 5500 z  bardzo dobrze dopasowanym, krótkim, szybkim przednim hamulcem. Szpule od 4000 z poprzedniego modelu także można dopasować do tego kręciołka. Powinien on się przede wszystkim bardzo dobrze sprawdzić przy rzutach na dalekie dystanse oraz w feederze rzecznym.

Jeśli chodzi o łodzie dla spinningistów to jednym z lepszych produktów okazał się być model firmy Semper 440 XT - na tak zaprojektowanej łodzi niewiele naprawdę potrzeba nawet najbardziej wybrednym wędkarzom.440.jpg.163281093db70ed649d061cdcfb85b34
Tutaj nie było wad

56c1f84139535_odka.thumb.jpg.b7644bc55eb
Wersja dla bogatychJeśli chodzi o szeroką ofertę produktów dedykowanych dla metody spinningowej, moją szczególną uwagę przykuły serie wędzisk Specialized oraz Kamisori spod znaku Mikado - wszystko wskazuje na to, że są to dobrze wykonane wędziska na komponentach Fuji w cenie dostępnej dla każdego wędkarza. Ciekawą gamę przynęt zaprezentowała firma Westin, Z-Man, Savage Gear oraz Dragon. 

drugie.thumb.jpg.275c253a0a41dd2f5f53ea7
Cuda WESTINNa osobne wyróżnienie i oryginalny pomysł zasługuję promocja na targach  koła PZW Wągrowiec, które poprzez szkółkę i swoje działania pomaga, uczy i promuję wędkarstwo wśród najmłodszych.


56c1a05968780_pzwwgrowiec.thumb.jpg.9fa4
Promowano i zbierano m.in. środki finansowe na dzień dziecka

Edited by Grendziu

User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest×
×
  • Create New...