Jump to content

Strona dlaRyb.pl wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego portalu. Więcej informacji

Grendziu
Grendziu

Projekty Unijne z Fundacją "dla Ryb"

Z racji wykonywanego zawodu kilkoro z Nas stara się być na bieżąco z funduszami unijnymi i różnymi projektami. Fundacja "dla Ryb" jest wstanie pomóc przy realizacji różnych projektów odpłatnie.

           
Obserwujemy co się dzieje i ostatnio zauważyliśmy, że wchodzą pierwsze rozporządzenia do programu operacyjnego „Rybactwo i Morze 2014-2020”. Ogłoszono już nawet pierwsze konkursy w wybranych priorytetach (aktualnie priorytet 1 i 3).

https://www.mgm.gov.pl/rybolowstwo/336-ogloszenie-w-sprawie-mozliwosci-skladania-wnioskow-o-dofinansowanie-w-ramach-programu-operacyjnego-rybactwo-i-morze-w-ramach-priorytetu-1

https://www.mgm.gov.pl/rybolowstwo/323-ogloszenie-w-sprawie-mozliwosci-skladania-wnioskow-o-dofinansowanie-w-ramach-programu-operacyjnego-rybactwo-i-morze-w-ramach-priorytetu-3-na-realizacje-operacji-o-ktorej-mowa-w-art-76-ust-2-lit-d

 

            Zakres PO „Rybactwo i Morze 2014-2020” jest dość szeroki, pozwala podjąć działania zarówno w strefie rybactwa morskiego jak i śródlądowego, a to nie jedyne możliwości programu. Zakres wsparcia finansowego (a niekiedy refinansowanie) waha się najczęściej w zakresie 50-100 % kosztów kwalifikowanych.

            Zapewne sukcesywnie będą pojawiać się kolejne rozporządzenia oraz konkursy dla poszczególnych tematów programowych. Jest więc okazja, by podjąć wyzwanie i przygotować wymagane wnioski by zrealizować zaplanowane lub potencjalne projekty. Wiele projektów może być wykonywane w zespole kilku wykonawców lub konsorcjum, co pozwala zwiększyć szansę na realizację projektu a niekiedy uzyskać dodatkowe punkty przy ocenie wniosku.

            Fundacja dlaRyb w swoim statutowym zakresie działania może występować zarówno jako wnioskodawca jak i kooperant w konsorcjum. Cele Fundacji "dla Ryb", związane z ekologią, wędkarstwem i edukacją dobrze się wpisują w zakres tematyczny programu „Rybactwo i Morze 2014-2020”.

            W miarę możliwości Fundacja  "dla Ryb" zamierza podjąć działania i przygotowywać wnioski o dofinansowanie naszych projektów. Fundacja może też pomagać merytorycznie i technicznie tym, którzy postanowią realizować projekty poprzez wspomniany program PO „Rybactwo i Morze 2014-2020” lub inne lokalne programy związane z ochroną środowiska i rybactwem.

            Wielokrotnie podnoszone tematy zanieczyszczenia wód, degradacji rzek i jezior lub problemy w prowadzeniu gospodarki rybackiej, akwakultury czy nawet adaptacji wód pod kątem uprawiania wędkarstwa, to zagadnienia, które można będzie realizować w najbliższej przyszłości. Poprzez odpowiednią współpracę łatwiej dopracować odpowiednie działania i skutecznie wykonać zamierzony projekt. Fundacja "dla Ryb" powstała między innymi po to, by być aktywna i rozpoznawalna przy takich działaniach, a istniejące forum (dlaRyb.pl) może służyć za skuteczne miejsce kontaktu, pomiędzy chętnymi do działania podmiotami.

            Zapraszamy i zachęcamy do współpracy.

Kontakt:
tel. +48 61 307 99 99
e-mail: fundacja@dlaRyb.pl   (0 reviews)


User Feedback

Create an account or sign in to leave a review

You need to be a member in order to leave a review

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

There are no reviews to display.
Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99
×

Important Information

guest_terms_bar_text_value